Carshouse.cz http://www.carshouse.cz/ Sun, 28 May 2017 04:51:25 +0200 sk http://gastrohouse.cz hourly 1 Jak se pozná kvalitní rum http://gastrohouse.cz/jak-se-pozna-kvalitni-rum Nahlédněte s námi, jak se rum vyrábí a kde seženete ty nejlepší kousky...

]]>
Sat, 27 May 2017 10:37:00 +0200
Nápad, který dozrál v sudu | Imperial Stout 19 http://gastrohouse.cz/napad-ktery-dozral-v-sudu-imperial-stout-19 Když se skloubí pivo a whiskey. Výsledkem je silné a výrazné tmavé pivo ...

]]>
Tue, 16 May 2017 10:02:00 +0200
Kuchyňské trendy pro rok 2017: Barevné sady hrnců http://gastrohouse.cz/kuchynske-trendy-pro-rok-2017-barevne-sady-hrncu Posledním hitem je například 14dílná barevná sada hrnců s mramorovým povrchem...

]]>
Fri, 28 Apr 2017 07:30:00 +0200
Kofila v limitované designové edici http://gastrohouse.cz/kofila-v-limitovane-designove-edici Zažij svou oblíbenou tyčinku letos jinak!

]]>
Sun, 23 Apr 2017 04:55:00 +0200
Sladká cesta k jarnímu osvěžení | Starbucks http://gastrohouse.cz/sladka-cesta-k-jarnimu-osvezeni-starbucks Čokoládové osvěžení na vás nyní čeká ve Starbucks...

]]>
Sun, 23 Apr 2017 03:55:00 +0200
Novinka: Grilované makrely Rio Mare http://gastrohouse.cz/novinka-grilovane-makrely-rio-mare Rio Mare přináší na český trh grilované filety z makrely, která patří mezi nejchutnější a nejvýživnější druhy ryb.

]]>
Wed, 12 Apr 2017 12:18:00 +0200
Do Vatikánu „letí“ zvon i požehnaný plzeňský ležák http://gastrohouse.cz/do-vatikanu-leti-zvon-i-pozehnany-plzensky-lezak Starší obchodní sládek Václav Berka předá dar papeži osobně na generální audienci ve středu 19. dubna...

]]>
Wed, 12 Apr 2017 12:10:00 +0200
Orbit Bubblemint nově v dóze http://gastrohouse.cz/orbit-bubblemint-nove-v-doze Typické růžové balení žvýkaček bez cukru Orbit Bubblemint nyní v praktické dóze...

]]>
Tue, 11 Apr 2017 11:58:00 +0200
Nová latte ve Starbucks http://gastrohouse.cz/nova-latte-ve-starbucks Poznejte chuťové trendy letošního jara ve Starbucks a vyberte si své oblíbené...

]]>
Fri, 17 Mar 2017 01:33:00 +0100
Jameson limitovaná edice sv. Patrik http://gastrohouse.cz/jameson-limitovana-edice-sv-patrick Limitovaná edice lahví k oslavě svátku sv. Patrika - 17. března 2017...

]]>
Thu, 02 Mar 2017 01:12:00 +0100
Nová Focaccii Vitello Tirolese v Bageterii Boulevard http://gastrohouse.cz/nova-focaccii-vitello-tirolese-v-bageterii-boulevard Doražte do BB ochutnat speciální limitovanou edici Focaccii Vitello Tirolese...

]]>
Wed, 01 Mar 2017 03:08:00 +0100
Češi si vychutnali svátek zamilovaných http://gastrohouse.cz/cesi-si-vychutnali-svatek-zamilovanych Objednávky jídla z restaurací vzrostly o Valentýnu o 24 %...

]]>
Tue, 21 Feb 2017 04:21:00 +0100
Chilli týden v Hard Rock Cafe http://gastrohouse.cz/chilli-tyden-v-hard-rock-cafe Od 20. do 26. února v nabídce Chilli Burgery nebo dezert s pořádně pálivou omáčkou...

 

]]>
Thu, 16 Feb 2017 05:54:00 +0100
Vysočanský Clarion v rámci Noci hotelů http://gastrohouse.cz/vysocansky-clarion-v-ramci-noci-hotelu Byl jedním z více než 70 hotelů v Praze, který otevřel své brány v rámci akce...

]]>
Thu, 16 Feb 2017 05:39:00 +0100
Máte rádi sushi? http://gastrohouse.cz/mate-radi-sushi V restauraci Sushi Upgrade Praha si určitě pochutnáte...

]]>
Mon, 06 Feb 2017 01:06:00 +0100
Zdravotní bonbóny VIVIL Hals http://gastrohouse.cz/zdravotni-bonbony-vivil-hals Nakupujeme léky, vitamíny a přitom bychom se mohli zachránit příjemněji... 

]]>
Fri, 03 Feb 2017 11:05:00 +0100
Valentýnské menu v Hradčany Savoy Restaurant http://gastrohouse.cz/valentynske-menu-v-hradcany-savoy-restaurant Valentýnské menu v Restaurantu Hradčany se živým klavírním doprovodem...

]]>
Tue, 24 Jan 2017 03:14:00 +0100
Prague Wine Week 2017 ve vinohradské Mikrofarmě http://gastrohouse.cz/prague-wine-week-2017-ve-vinohradske-mikrofarme Přijďte si vychutnat perfektní spojení Mikrofarmy a vinařství PROQIN... 

]]>
Mon, 23 Jan 2017 11:09:00 +0100
Lyžování s koupáním ve Vysokých Tatrách http://gastrohouse.cz/lyzovani-s-koupanim-ve-vysokych-tatrach Na koupání doporučujeme komplex Aquacity, takový hotel s aqua parkem...

]]>
Sun, 08 Jan 2017 08:27:00 +0100
Clarion Grandhotel Zlatý Lev bodoval na Slovensku http://gastrohouse.cz/clarion-grandhotel-zlaty-lev-bodoval-na-slovensku Zástupci libereckého Clarion Grandhotelu Zlatý Lev bodovali na největší slovenské gastronomické soutěži...

]]>
Sat, 07 Jan 2017 12:47:00 +0100