Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Co musí splňovat manipulační technika pro potravinářství?

Hledáte vhodný způsob, jak zajistit správnou manipulační techniku pro sklad či prodejnu potravin? V takovém případě je potřeba zvolit kvalitní řešení s ohledem na několik specifických požadavků, které jsou typické právě pro manipulaci s potravinami. O co jde a kde je možné zakoupit novou i použitou techniku od osvědčené značky? To se dozvíte v tomto článku.

Nároky na manipulační techniku pro potravinářské provozy

Aby nabídla manipulační technika potravinářství všechno potřebné, musí splňovat několik základních parametrů. V první řadě jde o požadavky na hygienu. Specifické může být také udržování nízkých teplot či potřeba citlivější manipulace s křehkým ovocem a zeleninou. To klade speciální požadavky nejenom na techniku, ale také na zaměstnance a celé skladovací systémy. Efektivní využití prostor a rychlost při manipulaci přitom hrají velkou roli při získávání konkurenční výhody. Správný výběr vysokozdvižných vozíků a dalšího vybavení tak mnohdy znamená rozdíl mezi úspěchem či ztrátami při podnikání v tomto náročném odvětví.

Vsaďte na kvalitu

Při výběru manipulační techniky je velmi důležité zvolit kvalitní řešení. To v praxi znamená například volbu pohonu na Li-Ion baterie nebo širší rozpětí pro možnosti ukládání do vyšších pozic na regálech. Manipulační technika STILL také nabízí zázemí silné značky, což nabízí dostatečný prostor pro pravidelný servis, údržbu a podobné nutné úkoly, které je potřeba jednou za čas splnit.

E-shop s vysokozdvižnými vozíky

Pokud se podíváte na vysokozdvižné vozíky e-shop od společnosti STILL, zjistíte, že zde můžete pořídit nové stroje i již použitou manipulační techniku, která je však plní funkční a po servisní revizi. Záleží tak na vašich konkrétních možnostech a představách o vhodném vybavení do skladu, provozovny a podobně.

Zdroj foto: Still.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist