Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Stylová oslava 25. narozenin Potten & Pannen – Staněk

Společnost Potten & Pannen – Staněk již čtvrt století přináší to nejlepší do kuchyní profesionálů i nadšených amatérů a v této úspěšné misi hodlá nadále pokračovat. Kuchyňské doplňky více než 36 světových značek si zákazníci mohou zakoupit v některé z 8 prodejen v ČR a jedné na Slovensku.

Kromě toho lze nyní nově nakupovat v e-shopech www.popasta.cz a www.popasta.sk, které nahradily původní e-shopy www.vasekuchyne.cz a www.vasekuchyne.sk.

Impulsem k přejmenování e-shopu byla snaha spojit jeho název s názvem společnosti a zároveň přejít na mezinárodní pojmenování umožňující případnou expanzi na zahraniční trhy. Název obsahuje výraz „POP“, tzn. pop art a vše od něj odvozené, a „PASTA“, tzn. symbol současné trendy gastronomie. Změnilo se i logo společnosti, jehož součástí se nově stal symbol odkazující na jedlé květy, které jsou nastupujícím kulinářským trendem. Vzhled květu v novém logu je inspirován tvary kuchyňských doplňků, např. naběračky, sklenice nebo karafy.

Narození „POPASTY“ a 25. narozeniny společnosti Potten & Pannen – Staněk se staly důvodem pro uspořádání stylové oslavy a zároveň příležitostí poděkovat všem dodavatelům, obchodním partnerům a zaměstnancům. Slavnostní událost, vysokou úrovní odpovídající nabídce společnosti, proběhla ve čtvrtek 24. 5. 2018 v klubu Mecca. O choreografii se postaral Yemi A. D. se svým týmem. Klub Mecca se proměnil ve street food festival ze sedmi koutů světa, díky cateringu, na němž se podílel Filip Sajler, povýšený na festival těch nejdelikátnějších chutí. Na své si přišli milovníci moderní české kuchyně, stejně jako ti, kteří preferují středomořskou nebo asijskou kuchyni. Značnému zájmu se těšily ochutnávky z thajské restaurace Noi. V jedné z místností v prvním patře se usídlila luxusní cukrárna. Hned vedle mohli návštěvníci večírku ochutnat alkoholické i nealkoholické mixované drinky z čajů Kusmi Tea připravované teatenderem Jiřím Boháčem

Smyslem večírku pochopitelně nebylo pouze uspokojit chuťové buňky hostů, ale zároveň je zaujmout originálním programem. Dance Academy Prague si připravila choreografii na míru za doprovodu hudebníka Alberta Černého a zvuků nádobí ze sortimentu společnosti Potten & Pannen – Staněk. Velmi podmanivá a originální byla produkce české indie-popové kapely Lake Malawi. Intenzivní zážitky přinesl americký zpěvák Peyton a hudba mixovaná známým americkým hudebním producentem Chrisem Coxem, který spolupracoval s hvězdami, jako je např. Madonna, Britney Spears, Christina Aguilera, Rihana, Katy Pery, Cher nebo Celine Dion. Právě tato hudební legenda se podílela také na hudbě k videu POPASTA.  Energií nabité vystoupení Nicolle Lawrence, černošské zpěvačky s mimořádným hlasovým rozsahem, přítomné hosty roztančilo.

Součástí večera bylo poděkování Pavla Staňka a Miloše Staňka všem dodavatelům, obchodním partnerům, rodině a zaměstnancům. Nechyběla ani cesta časem formou prezentace fotografií z počátků jejich podnikání. Na pódiu společně vystoupili dlouholetí přátelé majitelů, Tereza Brodská Zdeněk Pohlreich, které spojuje obliba produktů z portfolia společnosti Potten & Pannen – Staněk. Oslavu si nenechaly ujít ani další celebrity, např. Zlata Adamovská, Dana Batulková, Veronika Freimanová, Marcela Holanová, Helena Vondráčková, Jitka Zelenková, Kateřina Stočesová, Fero Fenič, Eliška Hašková, Gabriela Partyšová, Iva Pazderková, Markéta Hrubešová a další.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist