Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

5 důvodů proč používat filtrační konvici

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl, určitě jste se již setkali s filtrační konvicí. Co ale přesně umí a proč si ji pořídit domů? Tady máte hned 5 důvodů!

1. Kvalitní voda

Voda z vašeho vodovodního kohoutku vám nechutná, nebo obsahuje nečistoty? Pak vám filtrační konvice skvěle poslouží díky svému vícestupňovému filtru, který zachytí jak viditelné nečistoty, tak i složky rozpuštěné ve vodě. Příjem filtrovaných tekutin také mnohem méně zatěžuje organismus.

2. Ušetříte

Kupujete stále dokola balenou vodu, jelikož vám ta domácí „kohoutková“ nechutná? Pak díky filtrační konvici ušetříte spoustu peněz, jelikož filtrovaná, a tedy čistší voda chutná mnohem lépe. Už dejte sbohem tahání balených vod!

3. Lepší chuť nápojů

Z vody si doma připravujeme mnoho nápojů. Čaj, káva, koktejly, ovocné šťávy se sirupem nebo smoothie vám budou mnohem lépe chutnat, pokud do nich použijete filtrovanou vodu.

4. Šetrnost ke kuchyňským spotřebičům

Nespornou výhodou je i větší šetrnost filtrované vody ke kuchyňským spotřebičům. Vadí vám, že se vám na varné konvici usazuje vodní kámen? S filtrovanou vodou budete varnou konvici čistit až 4x méně!

5. Životní prostředí

Pokud se zajímáte o životní prostředí, určitě vás potěší i poslední bod. Balená voda je totiž velkou zátěží pro životní prostředí, jelikož výroba plastů, jejich přeprava i likvidace jsou závažným problémem. S filtrovanou kohoutkovou vodou tento problém odpadá.

 

 

Zaujala vás filtrační konvice natolik, že byste si ji rádi pořídili domů? Pak si můžete vybrat filtrační konvici Orava WF-25, která vám poskytuje čistou a vysokokvalitní vodu k pití i vaření každý den. Voda je díky filtru méně tvrdá a upraví se také její zásaditost. Objem konvice je 2,4 litru. Konvice má speciální tvar, díky kterému si ji můžete uložit i do chladničky. Filtrační konvice Orava WF-25 funguje na 4-stupňové filtrační technologii, která z vody odděluje zachycené částice, těžké kovy a mikroorganismy. Tato voda je pak vhodná pro těhotné ženy i kojence. Filtry se ve filtrační konvici velmi snadno vyměňují. Velkou výhodou filtrační konvice je LCD kalendář, který upozorňuje na nutnost výměny filtru. Filtrační konvici Orava i výměnné filtry si můžete pořídit na www.orava.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist