Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Caramel Popcorn Frappuccino | Starbucks

Frappuccino je nápoj, který se kterým se nikdy nenudíte. Zvlášť když po celém světě vnikají nové, originální varianty, které dobývají srdce fanoušků. Do kaváren Starbucks v České republice právě přichází nová nabídka, která milovníky popcornu obzvlášť potěší! Rozhodně ji neváhejte vyzkoušet: Caramel Popcorn Frappuccino bude k dostání ve všech kavárnách Starbucks v České republice už od 25. července.

Nechte se překvapit novou chutí

Zajímají vás nové příchutě a rádi experimentujete? Potom je naše nové Caramel Popcorn Frappuccino pro vás to pravé! Jedná se o jemné Frappuccino, jehož základní verze vzniká na krémové bázi s popcornovým sirupem a lámankou uvnitř, zatímco povrch zdobí šlehačka a butterscotch poleva. Jedinečný charakter získává nápoj především díky neobvyklé chuťové kombinaci karamelu a popcornu. Originální směsice ingrediencí dává dohromady výsledek, který je „povinnou položkou“ pro všechny milovníky Frappuccina!

Vyzkoušejte „křupavé“ Frappuccino!

Pokud máte rádi popcorn, dostanete teď ve Starbucks svůj oblíbený snack v nové, skvěle chutnající verzi. Caramel Popcorn Frappuccino je originální, osvěžující nápoj, který vám díky své nevšední kombinaci chutí zvedne náladu. Vezměte si ho s sebou na letní filmový večer nebo třeba na výlet s přáteli a užívejte si prázdninovou atmosféru.

Zbrusu nová kombinace chutí: Caramel Popcorn Frappuccino.

Zveme vás k vyzkoušení v našich kavárnách od 25. července.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist