Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Co nesmí chybět v žádné restauraci? Kvalitní ovoce zelenina

Ovoce a zelenina tvoří naprostý základ zdravého stravování. Ačkoliv jsou jejich blahodárné účinky na lidský organismus všeobecně známé, stále se jim velká část lidí v gastronomii vyhýbá. Nebuďte stejní a změňte svůj postoj, protože ovoce zelenina do restaurací rozhodně patří.

Vsaďte na kvalitu

Pokud vás myšlenka na rozšíření sortimentu ve vaší restauraci či bistru zaujala, je to určitě dobrý krok kupředu. Hned na začátek je však dobré připomenout několik věcí, na které je zapotřebí dbát, jinak se úspěch nedostaví. Na prvním místě by měla být bezpodmínečně kvalita používaných surovin. Věřte tomu, že levná rajčata ze supermarketu, co vyrůstala v obřích sklenících a byla podporována celou řadou hnojiv, nikdy nebudou mít tak vynikající chuť a vůni, jako plodiny v bio kvalitě.
 
Stejné je to i v případě jakékoliv jiné zeleniny nebo ovoce. Je třeba si uvědomit, že kvalita a původ plodin je pro úspěch vašeho podniku zásadní. Nezáleží na tom, či plánujete své menu oživit čerstvými saláty, ovocnými smoothie, anebo používáte zeleninku jen jako oblohu k hlavním pokrmům. Zákazník rozdíl mezi surovinou mdlé chuti a kvalitním šťavnatým kouskem pozná vždy.

Najděte si spolehlivého dodavatele

Klíčem k úspěšnému chodu gastronomického zařízení je nalézt spolehlivého dodavatele, u nějž se nebudete muset obávat o kvalitu a původ daných surovin. Jelikož najít v dnešní době někoho takové může být pořádně tvrdý oříšek, přinášíme vám jeden tip. Jestliže máte svoji restauraci v Praze, případně jejím blízkém okolí, mrkněte se na velkoobchod ovoce zelenina Šandera s.r.o.

 
Jedná se o společnost s více jak 20letou tradicí, která se zabývá zásobováním a rozvozem čerstvého ovoce a zeleniny do gastronomických podniků, hotelů, škol, školek a cateringových společností. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist