Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Darujte čokoládu dobré nálady

Pokud chcete potěšit své blízké, můžete jim udělat radost kvalitní čokoládou. Ta od společnosti Woykoff, doplněk stravy allegra CHOCO hořká obohacená o l-tryptofan, pomůže odbourat úzkosti, vyrovnat se se stresem i nutkáním přejídat se. Čokoládu dobré nálady nově zakoupíte v lékárnách či přes e-shop. Darujte k Vánocům vašim blízkým dobrou náladu!

Doplněk stravy allegra CHOCO hořká je 72% belgická čokoláda, která opravdu přinese dobrou náladu. Díky jejímu speciálnímu složení – je obohacena o 400 g l-tryptofanu, vitamin B6, který přispívá k normální psychické činnosti, a vitamin D3, který snižuje únavu a vyčerpání – potěší opravdu všechny. Vysoký obsah l-tryptofanu, který příznivě působí na činnost mozku, zvyšuje hladinu serotoninu. Nízká hladina l-tryptofanu v organismu má za následek úzkosti, změny nálad a chování, ale i poruchy spánku.

Díky čokoládě allegra se tak můžete vyvarovat nejen s úzkostí, ale dlouhodobě si též zajistit dobrou náladu. Unikátní patentované složení s velmi vysokým poměrem TRP/LNAA zajistí rychlou a vysokou biologickou dostupnost l-tryptofanu v mozku. Čokoláda allegra je také vynikající dar pro vaše blízké, třeba pod vánoční stromeček. Čokoládu allegra užívejte pouze jednu tabulku denně nalačno, dlouhodobě.

Přípravky allegra zakoupíte na www.woykoff.com. Doporučená cena v lékárně je 89,- Kč.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist