Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Dáte si skleničku?

Máte rádi víno? Právě nastává váš čas. Podzim je totiž milovníkům vína ze všech ročních období nakloněn nejvíce.

Vezměte si takový burčák. K vínu zkrátka patří stejně jako vychlazené Prosecco k létu, nemyslíte? A kde si kvalitní víno dopřát opravdu plnými doušky? Přijměte pozvání do luxusního pražského WineBaru, v němž se snoubí luxus a výjimečnost. Každým douškem zde doslova budete mít pocit, že si dopřáváte kvalitu, a o tu ve víně (spolu s pravdou) jde především, nemyslíte?

Zážitek, jež si budete chtít zopakovat

Tajemství výjimečných chutí, jichž si na adrese U Michelského Mlýna 1 na Praze 4 (v nově postaveném luxusním bytovém komplexu, kde se samotný WineBar nachází) budete moci vychutnávat plnými doušky, jsou kvalitní vína od malých vinařů, v nichž samozřejmě převažují moravská vína. Na ta provozovatelé baru i jeho zkušený personál včele se someliérem Petrem Mikeskou chytře sázejí.

Žádná vinárna, ale luxusní vinný bar

Samozřejmě spolu s výbornými delikatesami a tematickou kuchyní. A dobře dělají. Právě tato kombinace totiž WineBar povyšuje nad běžné vinárny, jež obzvláště v Praze najdete na každém rohu. Ambice michelského WineBaru ale sahají mnohem dál. Učinit z vašeho klidného večera nezapomenutelný zážitek. A můžete vsadit na to, že se mu to podaří.

Místo pro klidné vychutnání vína ve dvou

Co takhle profesionálně vedená degustace vína, tedy systematický večer s vyprávěním someliéra či samotných majitelů rodinných vinařství? Samozřejmě doprovozené vynikající gastronomií typickou právě pro danou oblast. Zní to lákavě, že? A nebojte se, že váš večer zruinuje. Účast na degustaci včetně jídla a pití vás vyjde v cenovém rozmezí od 500 do 2500 Kč. Skvělá příležitost, jak oslavit pracovní úspěch, ale i nastávající požádat o ruku, nemyslíte?

Nakupujte na e-shopu

To ale zdaleka není všechno. Rádi byste si lahvinku odnesli domů? Nebo si ji rádi pořídili, aniž byste se museli dostavit přímo do samotného WineBaru? Pak nakupujte přímo v e-shopu WineBaru, jež dodává vína po celé České republice!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist