Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

DESÍTKA, hra, která vás chytne a nepustí

Pod celkem běžným názvem se skrývá super chytrá kvízová hra, která má hodně přínosů. Na náš trh ji uvádí společnost Mindok, a ta má ve výběru her opravdu šťastnou ruku. Vzpomeňme třeba na slavná Krycí jména a jejich pokračování, kde se to jen hemžilo tajnými agenty, nebo nádherně barevnou deskovou hru AZUL, jež si získala srdce všech milovníků maurské architektury.

Desítka je úplně jiná. Je sice určena pro 2 až 8 hráčů, kteří se rozdělí do týmů a soupeří mezi sebou, ale klidně ji může hrát i opuštěný vlk samotář, který zkouší sám sebe. Něco jako když hrajete šachy proti počítači. Ovšemže lepší zábava s ní bude na party, v klubovně či třeba na dovolené nebo u rodinného krbu. Klidně přizvěte i babičku a dědu a dejte jim příležitost, ať se blýsknou svými znalostmi.

Hezky vymyšlený smartbox v sobě ukrývá 100 oboustranných karet, na každé z nich je DESÍTKA odpovědí. Ty jsou sice správné, ale vy je nevidíte, protože je máte zakryté špunty. Jestli tedy umíte dobře počítat, ve smartboxu je 2000 otázek, a to už je slušná porce vědomostí! Z jakých oblastí?

Z medicíny, historie, filmu, zeměpisu, literatury i hudby, ani architektura nechybí. Při hraní DESÍTKY se pěkně zapotíte, když budete dolovat znalosti ze základní i střední školy, když si za živého Boha nebudete moci vzpomenout na to, kolik herců hrálo Batmana nebo jaká je značka pro prvek Chróm. A jsme na vás opravdu zvědaví, jak seřadíte zvířata podle jejich historie domestikace. Co teprve známá latinská rčení…každý z nás vyniká v něčem jiném, a v tom je právě půvab DESÍTKY. V tolika různých oborech se nevyzná opravdu nikdo, takže chvíli jste nahoře a dmete se pýchou a s příští kartou přijde krutá prohra, protože nevíte vůbec nic. Kdo by také znal všechno?

Rozšíření všeobecných znalostí, to je jen jedna z deviz. Super zábava, když soupeř je za chytrého, a ani neví kolik barev má duha, a sklidí za to pobavený smích. Propojení přátel nebo generací je jen dalším bonusem DESÍTKY.

Posledním, ale ne nepodstatným přínosem je to, že tuto hru si můžete vzít i na cesty. Jednoduše sbalíte smartbox, protože pravidla už znáte z domova, a jedete. Kdekoliv a kdykoliv ho můžete vybalit, zasunout špunty a zábava se rozjíždí.

Ale pozor! Hra je vysoce návyková. Jak máme všichni touhu vyhrávat, snažíme se zapamatovat si odpovědi na otázky z minulé hry, abychom příště byli nejlepší. Jenže, kdo z vás si bude pamatovat odpovědi na 2000 otázek, ha, milí Einsteini?

Více info na: www.mindok.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist