Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Detoxikujte tělo zelenými potravinami

Zelenina by měla být součástí každého jídelníčku. Správně zvolenými potravinami dokážete doplnit potřebné vitamíny, vyhnout se nemocem, a navíc posílit imunitu a nastartovat metabolismus. Volte zelené potraviny, které vás překvapí svými účinky a změňte svůj životní styl už dnes.

Proč pít zelené smoothie

Připravte si smoothie ze zelených potravin. K jeho přípravě potřebujete stolní mixér, který by měl být součástí každé kuchyně. Vhodnými potravinami do svého těla dostanete velké množství vitamínů, minerálů a také enzymů. K doslazení smoothie můžete použít ovoce, med nebo agáve sirup. Nejdůležitějším krokem k přípravě bezchybného smoothie nejsou jen čerstvé a kvalitní suroviny, ale také spotřebiče, které vám ulehčí práci. Vyzkoušejte vysokootáčkový mixér RM-1550. Je důležité, abyste vybrali takový mixér, který si dokáže poradit s jakýmkoliv druhem ovoce nebo zeleniny a dobře rozmixujte i tvrdé potraviny. Stabilitu tohoto mixéru zajišťují protiskluzové nožičky a součástí balení je také váleček, kterým můžete ovoce nebo zeleninu přitlačovat při mixování. Všechny díly mixéru jednoduše a rychle umyjete i v myčce a výhodou je použití kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů.

Vyzkoušejte kombinaci

Vyzkoušejte kombinaci jablek, banánů a listové zeleniny. Zkuste do mixéru přidat mangold, špenát nebo hlávkový a ledový salát. Přidejte hrst bylin, například kopřivu, pampelišku nebo další rostliny, které rostou u vás na zahradě. Všechny tyto suroviny dejte do mixéru RM-1550 a ovoce pokrájejte na kousky. Přidejte vodu a připravte smoothie s hladkou a krémovou konzistencí.

 

Řeřicha

Řeřicha je častou zapomínanou rostlinou, která však obsahuje velké množství vitamínu C. Tato rostlina posiluje imunitu a je močopudná. Můžete ji přidat do velkého množství receptů, skvělá je v míchaných vejcích a zajímavě doladí také zeleninové smoothie. Přidejte ji do mixéru nebo ji použijte k dozdobení pokrmu na konec.

Listová zelenina

Hlavní zelenou složkou v pokrmech může být listová zelenina. Ta pomáhá se správným trávením, zbavujte tělo toxinů a působí také na naši mysl. Listovou zeleninu můžete použít v syrovém stavu jako přílohu, orestovanou nebo opečenou jako hlavní chod, například špenát nebo kapustu. Stejně tak můžete saláty, rukolu nebo další listovou zeleninu přidat do chutných a zdravých smoothie.

 

Zelí

Zelí dokáže s naším tělem divy. Pročisťuje játra, působí na imunitu, dokáže léčit nachlazení a je skvělým hlavním chodem i přílohou. Vyzkoušet můžete salát ze zelí a jablek, přidat můžete také křen.

Artyčok

Málo používanou, přesto velmi zdravou zeleninou je také artyčok. Ten pomáhá pročistit trávící systém, působí na játra a žlučník. Artyčok obsahuje velké množství vitamínů A a B. Nakrájejte jej na menší kousky a dejte do mixéru spolu s ostatními surovinami a připravte si smoothie, které podpoří vaše zdraví a navíc detoxikuje váš organismus.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist