Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Garden Food Festival letos opět zamíří do pěti měst

Potkejte se s hvězdami gastronomie a soutěže MasterChef Česko

Přehlídka špičkového jídla a pití pod širým nebem Garden Food Festival letos zamíří do pěti měst. Kromě tradičích zastávek v Ostravě, Rožnově pod Radhoštěm, Uherském Hradišti a Olomouci se nově představí také v Novém Jičíně. Festival fanouškům přiveze špičkové kuchaře i finalisty televizní soutěže MasterChef Česko.

Je libo slanou hmyzí pochoutku, veganský burger, originální belgické hranolky či sushi od šéfkuchaře luxusní restaurace? Nebo máte raději sladkou pochoutku churros, marmelády z ráje, poctivou zmrzlinu nebo ty nejlepší makronky na světě? A k tomu víno od Krále, grepino nebo vynikající kávu z rodinné pražírny? Pokud chcete ochutnat opravdu něco nového, tak je pro vás Garden Food Festival skvělou volbou!

 „Festival není svázán žádnými hranicemi. Chceme jej co nejvíce přiblížit lidem bez rozdílu věku. Kromě dostupných dobrot připravujeme beauty zónu, atraktivní program pro děti, hudební představení a další zábavné aktivity,“ popsala vizi event manažerka festivalu Lucie Matulová ze společnosti P – TEAM. Tato eventová agentura z Jihlavy se nově spojila s olomouckým spolkem Foodfest, který akci vymyslel a doposud organizoval. Spojení know-how, značky a potenciál obou týmů umožní rychlejší, dynamičtější a efektivnější rozvoj festivalu s ohledem na aktuální situaci na českém gastrotrhu,“ vysvětlil předseda spolku Pavel Vysloužil.

Garden Food festival se chce letos více zaměřit na snižování produkce odpadů a jejich následné využití. Bude opět spolupracovat s projektem Nesnězeno a dalšími subjekty, které bojují proti plýtvání potravinami.

První zastávka letošního ročníku úspěšného gastronomického festivalu bude 8. a 9. května v Landek parku v Ostravě. Poslední květnový víkend bude mít premiéru v Novém Jičíně. První srpnový víkend se pak zastaví v Rožnově pod Radhoštěm a 22. a 23. srpna v Uherském Hradišti. Poslední zastávka bude 12. a 13. září v malebném rozáriu v Olomouci. Ve všech festivalových areálech bude opět platit jednotná měna – grešle. Předprodej vstupenek je na webu festivalu a v síti SMS ticket.

Garden Food Festival je již šestým rokem nejchutnějším festivalem dobrého jídla a pití v Česku. Projekt si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti ve městech, krajích i v celé republice, že v daném regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Organizátoři podporují místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch, propagují gastroturistiku.

Více na www.gardenfoodfestival.cz.                      


Garden Food Festival 2020

 

  • 29. července až 2. srpna 2020 - Městský park, Rožnov pod Radhoštěm

 

  • 5. až 9. srpna 2020 - Rozárium, Olomouc

 

  • 12. až 16. srpna 2020 - Smetanovy sady, Nový Jičín

 

  • 19. až 23. srpna 2020 - Smetanovy sady, Uherské Hradiště
  • 26. až 30. srpna 2020 - Landek Park, Ostrava

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist