Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Gastronomický skvost: Zdravý dárkový koš

Pokud toužíte po opravdových delikatesách pro sebe či vaše blízké, zaměstnance nebo obchodní partnery, tady máte dobrý tip. Dopřát sobě i jim to nejlepší je opravdu snadné, díky portálu dárkový koš. Dárkové koše jsou tu ale nabízeny v mnoha podobách, pro různé skupiny zájemců. Vždy ovšem obsahují jen prověřené a kvalitní produkty s přidanou hodnotou. Vychutnáte si ten nejlepší výběr i s označením BIO, RAW, FAIR TRADE a ORGANIC.

Některé dárkové koše jsou naplněny zbožím vyráběným tradičními způsoby, odpovídajícím přísným kritériím, navíc šetrným k přírodě. Nechybí ani pestrý výběr bio produktů od prověřených farmářů, jak českých, tak i zahraničních.   

Rozmanitá nabídka

Tematické koše jako ideální dárky. Rozmanitá nabídka, která je „šitá na tělo“ různým skupinám zákazníků, vám příjemně zjednoduší volbu, co komu koupit. Vybrat můžete třeba dárkový koš pro muže, ve kterém naleznete typicky „chlapské“ produkty. Nezapomíná se samozřejmě ani na ženy, maminky, tatínky i děti. Specialitou jsou i koše „na míru“, pro které si přesně vyberete jejich složení ze široké nabídky produktů.

Samostatné produkty

Kromě dárkových košů naleznete v e-shopu i samostatné produkty. Bohatá nabídka kvalitního zboží, jako je sušené ovoce, ořechy, posypová semena, javorový sirup, paštiky, ovocné koncentráty, kosmetika a další speciality, které jinde neseženete. V případě, že si oblíbíte nějaký produkt z koše, nemusíte si koš nutně znovu kupovat celý.

Dárkový koš pro ženy? Ideálně s vínem

Naším horkým tipem jsou koše s vínem. Snad žádná žena nepohrdne tímto nápojem bohů, navíc v kombinaci s exkluzivními delikatesami, umocňujícími chuť tohoto moku. V této sekci se dobře nakupuje i dárkový koš pro maminky.

To nejlepší dětem

Vykouzlit úsměv vaší ratolesti může dárkový koš pro děti. I tady je nabídka velmi pestrá a nápaditá. Naleznete v nich sladkosti, nápoje, dětskou kosmetiku i plyšové hračky.

Více produktů a informací najdete na www.zdravykos.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist