Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Grilovací sezóna ještě zdaleka nekončí

Prázdniny se pomalu chýlí ke svému konci, ne však ještě grilovací sezóna. Dle předpovědi meteorologů bude letos příjemné babí léto, díky němu se nám bude hezky grilovat venku ještě celé září. Takže neváhejte a ještě si vychutnejte spousty dnů, kdy si uděláte něco dobrého k jídlu s rodinou či přáteli. Abychom vám následující grilovací dny trochu usnadnili, připravili jsme si několik zajímavých tipů a na závěr jeden dokonalý recept na grilované špízy.

Věci, které vám usnadní grilování

Pokud si chcete zpříjemnit zbytek sezóny plné gastronomických vlastnoručně ugrilovaných pochutin, pořiďte si některé z příslušenství k vašemu stroji. Díky těmto vychytávkám se vám budou připravovat maso, zelenina a další speciality o dost lehčeji. Mezi tyto věci patří například grilovací náčiní, jako jsou nůžky na drůbež, obracečka na ryby, vstřikovač marinády, držáky na kukuřici, forma na plněný hamburger, silikonový štěteček na potírání, nebo rožeň na žebírka a spousty dalších věcí.

I údržba grilu může být příjemnější

Další naším tipem je grilovací nářadí, které vám usnadní jeho údržbu. Čištění grilu po pořádné gastronomické akci bude teď příjemnější. Existuje spoustu šikovných vychytávek, díky kterým to půjde úplně samo. Mezi ně rozhodně patří například čistič grilovacího roštu, nebo kartáč, s nímž jednoduše odstraníte přiškvařené věci.

Jednoduchý a chutný recept na grilované špízy

Na závěr našich tipů na grilování přidáváme velmi jednoduchý recept na velmi kreativní jídlo, které zvládnete levou zadní. Budete na něj potřebovat jakékoliv maso, zeleninu a klidně i ovoce. Zajímavým chuťovým kombinacím se meze rozhodně nekladou. Dále pak různé koření a omáčky. Nakonec si připravte už jen nerezové špízy na grilování, na které vše hezky za sebou napícháte, osolíte, okořeníte a dáte na gril. Až bude vše dobře propečeno, naservírujte špíz na talíř, přidejte omáčku dle chuti a podávejte s čerstvým pečivem.

Kde seženete vše pro gril

Spousty vychytávek a příslušenství na grilování, dokonce i pánve a litinové nádobí naleznete na www.forgrill.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist