Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Hisense vstupuje do kategorie chytrých vestavných spotřebičů do kuchyně

Hisense posiluje svoje postavení na tuzemském trhu a nově vstupuje do kategorie velkých domácích spotřebičů určených pro varné zóny a mytí nádobí. Od roku 2015, kdy na náš trh tato technologická značka vstoupila, rychle postupuje a svoji nabídku profiluje jako technicky špičkové výrobky s inovativními řešeními a konektivitou. V kategorii vícedveřových, tzv. multidoor chladniček je již delší dobou jedničkou na českém i slovenském trhu. Stejně tak má významné postavení i v kategorii TV a audio včetně stále zajímavějšího segmentu Mini-LED televizorů nebo jedinečných laserových TV.

 
Hisense vstupuje do kategorie chytrých vestavných spotřebičů do kuchyně
 

Značka Hisense rychle pokračuje ve své expanzi a do svého sortimentu zařazuje další velké domácí spotřebiče, tentokrát pro varné centrum a mytí nádobí. Na trh se již dostávají chytré vestavné trouby a multifunkční mikrovlnné trouby v čistém minimalistickém designu v trendové černé barvě. Doplní je pokročilé indukční varné desky s automatickými funkcemi. Do prodeje přicházejí i chytré vestavné myčky nádobí. V krátké době přibydou vestavné kávovary, ohřívací zásuvky i odsavače a další velké i malé domácí spotřebiče.

Většina spotřebičů je vybavených integrovanou wifi a jdou ovládat i na dálku přes aplikaci ConnectLife. Tato aplikace nabízí víc funkcí, než manuální ovládání; přináší také každodenní inspiraci i tipy, jak spotřebiče lépe využívat. Propojením spotřebičů do jednoho celku jde vytvořit chytrou domácnost, která přinese větší flexibilitu i lepší kvalitu života.

 
Hisense vstupuje do kategorie chytrých vestavných spotřebičů do kuchyně
 

Příkladem novinek může být multifunkční pyrolytická trouba Hisense BSA66346PBGWIFI s wifi. Má extra velký objem 77 l a klenutý vnitřní prostor Even Bake inspirovaný tradičními pecemi na dřevo pro rovnoměrné pečení. Kromě všech technik pečení nabízí i pečení s párou pro nadýchané pečivo i šťavnaté maso s křupavou kůrkou – stačí nalít do zásobníku vodu a stisknout tlačítko Steam Add Plus. Nechybí ani možnost horkovzdušného fritování bez tuku, pečení mražených porcí jídla bez rozmrazování nebo vícefázové pečení s gratinováním pokrmu v závěru přípravy. Mnohé potěší termosonda pro přesné pečení, automatické recepty i další inspirace, kterou jde získat v aplikaci ConnectLife. Trouba se ovládá prostřednictvím plně dotykového displeje nebo přes aplikaci i na dálku. Pro údržbu bez námahy jsou k dispozici hned dva automatické programy – pyrolytické čištění nebo ekologické parní čištění. Trouba stojí 20 990 Kč.

Doplní ji mikrovlnná trouba Hisense BIM325GI63DBG s pokročilou invertorovou technologií s nepřetržitým stálým výkonem. Vedle rychlého rozmrazování a rovnoměrného ohřevu zvládne i grilování menších porcí masa nebo pizzy a zapékání s křupavou kůrčičkou. Nabízí i automatické programy. A také vícefázové vaření – například v prvním kroku přípravu pokrmu pomocí mikrovln, ve druhém gratinování s využitím grilu. Po aktivaci tohoto režimu už se trouba postará o vše sama. Trouba má i automatické ekologické čištění vnitřku Auto Clean. Stojí 9 990 Kč.

 
Hisense vstupuje do kategorie chytrých vestavných spotřebičů do kuchyně
 

Vaření na nejvyšší úrovni nabídne indukční varná deska Hisense I6456CB s automatickými programy pro chytré vaření, dušení i grilování při přesné teplotě. Ke skvělým kuchařským výsledkům pomohou funkce pro šetrné rozpouštění choulostivých ingrediencí, ohřev pod bodem varu nebo naopak extra rychlý var velkého množství vody; praktické je i udržování hotového pokrmu v teple. Díky možnosti spojit dvě levé varné zóny za sebou do jedné flexibilní jde vařit nebo grilovat v nádobí jakéhokoliv tvaru. S funkcí Move Zone stačí na spojené varné ploše se dvěma teplotními zónami měnit intenzitu ohřevu pouhým posunutím nádobí. Chytrá varná deska stojí 14 990 Kč.

 

Hisense vstupuje do kategorie chytrých vestavných spotřebičů do kuchyně

 

O čisté nádobí se postará chytrá vestavná myčka Hisense HV693B60UVAD s kapacitou až 16 sad nádobí, se třemi koši a třemi ostřikovacími rameny. Je vybavená řadou chytrých řešení. Účinné mytí i silných nečistot zaručují dvě vysokotlaké trysky, k dokonalé čistotě je určená i UV technologie, která spolehlivě odstraní až 99,9 % bakterií z oplachové vody. O čisté a svěží prostředí v myčce i mezi mycími cykly se postará ionizační technologie. Technologie All Dry s ekologickým dosušováním při otevřených dvířkách zaručí dokonale suché nádobí, a to i plastové. Myčka má unikátní funkci Smart Dosing, která automaticky uvolňuje správné množství prostředku v závislosti na zvoleném programu – s kapacitou zásobníku 0,5 l vydrží automatické dávkování až na 20 mycích cyklů. Myčka má také antibakteriální program pro automatické čištění. Díky integrované wifi jde ovládat i na dálku přes aplikaci ConnectLife. Myčka ve velmi úsporné třídě B s tichým invertorovým motorem a vnitřním osvětlením stojí 16 990 Kč.

 

Více informací: https://cz.hisense.com/global.hisense.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist