Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Jak by měla vypadat zdravá snídaně?

Chcete zdravě žít? Potom je třeba se začít také zdravě stravovat, jelikož je to právě jídlo, které výrazně ovlivňuje lidské zdraví. Nejenom, že je třeba stravovat se pravidelně a střídmě. Je třeba také myslet na to, co jíst. Recepty na zdravou snídani vám pomohou v inspiraci, když budete chtít nastartovat den jídlem, které bude ve všech ohledech to nejlepší možné.

Zdravá palačinka

Že palačinky nejsou zdravé? Když se je naučíte připravovat správně, tak zdravé rozhodně budou. Stačí eliminovat problémové ingredience, které nahradíte těmi zdravími. A co je tedy základem takové palačinky, které se hodí pro zdravou snídani? Jsou to:

  • Ovesné vločky
  • Kvalitní kakao
  • Stévie

Samotná příprava by pochopitelně měla proběhnout nasucho, bez použití oleje. Dnes už není problém mít pánve, které mají skutečně špičkový nepřilnavý povrch.

Osvědčené musli

Varianta, která nikdy nezklame, pokud potřebujete mít takovou snídani, ve které nebude chybět vláknina, sacharidy a nějaké ty bílkoviny. Zapomeňte však na kupovanou směs. Stačí vám běžné ovesné vločky, ke kterým nakrájejte čerstvé ovoce a přidejte ořechy. Takto vypadá zdravá snídaně. To, co je na pultech běžných obchodů, je spojeno s nadměrným množstvím jednoduchých cukrů, které nejsou při zdravém životním stylu to pravé.

Chutný puding

Posnídat ho? Proč ne. A co k němu budete potřebovat? Využijte kvalitní kokosové mléko a ideálně čokoládový, nebo jiný protein. Dále oslaďte javorovým sirupem a přidejte osvědčená chia semínka. To je základ chutného pudinku, který vám ráno dodá hlavně dostatek bílkovin, bude zdravý, dodá i energii a zároveň vás nebude celé dopoledne zatěžovat. Skvělá volba, když hledáte proti běžným snídaním změnu.

Nezklame ani ovoce

Můžete si připravit ovocný salát, nebo třeba chutný koktejl. Stačí jenom nakombinovat své oblíbené druhy, a v druhém případě k nim přidat i trochu kokosového mléka. K tomu přidejte i něco, co vám dodá sacharidy a bílkoviny a dokonalá snídaně je na stole.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist