Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Jak na pečení a dorty? Pomohou cukrářské pomůcky

Žádné pořádné gastronomické menu se neobejde bez sladké tečky v podobě neodolatelného dezertu. Neplatí to jen v restauracích, ale nezapomenutelný zákusek si můžete připravit i doma. Pokud jste v kuchyni rádi a pečete i sladké věci nebo dorty, máme pro vás tip, jak být ještě lepší a vykouzlit doslova umělecké dílo. Chcete-li mít dokonalou sladkou tečku, nemusíte pro ni do cukrárny. A aby vaše dorty, zákusky, koláče, muffiny, bábovky a další sladkosti byly jako od profesionála, stačí si jen vybrat a použít ty správné cukrářské pomůcky, díky kterým budou vaše výtvory opravdu jako z katalogu.

Poslední trendy v cukrařině

Zajímá vás, jaké jsou poslední trendy v cukrařině? Tak se na pár pojďme podívat. Každá nová sezóna totiž přináší spousty novinek, které je dobré alespoň vyzkoušet. Budete se pak cítit jako opravdový cukrář. Nejdůležitějším základem jsou kvalitní a čerstvé suroviny, bez umělých náhražek. Dále speciální a zajímavé tvary, okrasné, lesklé a nápadité zdobení a veškerá mini provedení dortů či zákusků. Miniatury sladkostí se drží v popředí zájmu už několik posledních let a jsou pořád neodolatelné.

Profesionálem díky cukrářským pomůckám

Pomůcky pro cukráře jsou tím nejlepším řešením, jak se z vás za krátký čas může stát „opravdový profesionál“, kterému budou jeho výtvory všichni chválit. Bez kvalitních pomůcek to totiž nebude nikdy ono. Vyzkoušet můžete modelovací pomůcky, formy, košíčky, vykrajovačky i ozdobné špičky. To vše je jen malý výčet potřeb, které vám usnadní pečení, jež bude ozdobou nejedné rodinné akce.

Kde najdete ty nejlepší cukrářské potřeby a pomůcky

Hledáte-li opravdu kvalitní zboží a nejširší nabídku sortimentu na pečení a zdobení, nesmíte vynechat internetový e-shop Cukrářské potřeby Malátkovi. Naleznete zde ty nejlepší výrobky, jak pro profesionály, tak i pro širokou veřejnost.

Více informací najdete na www.cukrarskepotreby.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist