Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Jak si zařídit kvalitní kuchyň a jídelnu

Kuchyně a jídelna jsou hlavními součástmi našich domovů. Přirovnali bychom je k jakési strojovně lodi, odkud vychází veškerá energie pro podporu chodu celé domácnosti. Den v nich většinou začíná a pak i končí, a ani v jeho průběhu nezůstávají většinou ladem. Proto by měl být kladen pečlivý důraz na všechny detaily při jejich zařizování.

Na začátku je nejdůležitější to, kolik prostoru kuchyni a jídelně či jídelnímu koutu věnujete. Pokud stavíte rodinný dům, máte tu výhodu, že si je můžete hezky dopředu naplánovat podle svého, takže nemusíte šetřit místem a můžete si dopřát ten největší prostorový komfort. Složitější je situace, když si pořídíte byt, kde jsou dispozice už předem dány, a vy se jim budete muset přizpůsobit. Ale i tam se vždy dá najít hezké a praktické řešení.

Začíná se od podlahy

Důležité rozhodnutí musí padnout hned na začátku, a to jestli bude kuchyň spojena s jídelnou, nebo budou od sebe odděleny. Každé řešení má svá pro i proti, ale rozhodně pohodlnější variantou je mít obojí v jednom celku. Stylovým řešením mohou být jídelní sety. To vše ale navazuje na jinou zásadní věc, a tou jsou podlahy, které by měly být v každém případě praktické, aby se dal dobře udržovat pořádek a nevznikal problém, když vám sem tam něco při kuchtění upadne.

Základem je kuchyňská linka

Základním „stavebním kamenem“ všech kuchyní jsou kuchyňské linky, které jsou výchozím bodem daného prostoru. Vybírejte kvalitní, prostorné, praktické a hlavně funkční. Vše byste u nich měli mít na dosah, aby se vám dobře vařilo.

Barva a osvětlení kuchyně

Na barvě kuchyně také dosti záleží. Měla by celkově dobře ladit s celým interiérem. V dnešní době se nemusíte bát modernějších pastelových barev, které prostor ozvláštní a vdechnou mu pozitivní energii. Podle barvy kuchyňské linky pak volte osvětlení. Obecné pravidlo zní, že čím je tmavší, tím více světel na její projasnění použijte.

Kde pořídíte kvalitní kuchyňské linky a jídelní sety

Vybírat vybavení kuchyně je dnes hračka. Vše zvládnete jednoduše z pohodlí domova. Velký výběr jídelních setů a kuchyňských linek najdete na www.nabytek-elegance.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist