Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_13325

Jaký způsob přípravy kávy máte nejraději?

Někdo si se svojí každodenní kávou hlavu příliš neláme, jednoduše zalije turka a je hotovo. Stále více lidí si však uvědomuje, že čím více péče přípravě tohoto nápoje dá, tím větší požitek z něho bude mít. Proto se objevují tradiční i exotičtější varianty přípravy kávy, které se postupně učíme ovládat. Kterou z nich preferujete?

Chcete kávu na stisknutí tlačítka anebo si raději dáte sami práci?

Především pro použití ve firmách jsou preferovány automatické kávovary, které umožňují připravit kávu opravdu bleskově. Její chuť je navíc velmi dobrá a vybrat si můžete z mnoha různých variant nápojů, intenzit chuti i síly. Jestliže nemáte času nazbyt, není lepší řešení. Chcete-li si ale doma s přípravou kávy trochu pohrát, vyzkoušejte pákový kávovar, jehož použití vyžaduje trochu cviku a dlouhodobější trénink. Pohrát si můžete také s přípravou kávy v moka konvičce anebo v džezvě. V poslední době je často k přípravě kávy využíván také moderní aeropress či tradičnější french press. Na možné varianty způsobů přípravy kávy se můžete podívat ZDE.

Zážitek z dobré kávy umocní i vizuální dojem

S kávou je to stejné jako s dobrým jídlem. Jestliže si vybrané pochoutky budete servírovat na otlučeném talíři, příliš velký požitek z jejich konzumace mít nebudete. V případě kávy upřednostněte pro skvělý zážitek servírování ve skleničkách, které jednak udrží nápoj dlouho teplý a pak také díky jejich průhlednosti budete moci posoudit jeho vizuální stránku. Skleničky na kávu vyrobené z borosilikátového skla umožní obojí. Díky speciální patentované technologii Thermoshield si nápoj uchová po dlouhou dobu svoji teplotu a kvalitní průhledné sklo odolávající mechanickému poškození i chemickým vlivům umožní pohled do nitra vaší kávy.

Studená i teplá

Z termosklenice si můžete vychutnat tradiční espresso, lahodné cappuccino či macchiato, ale i báječnou ledovou kávu v létě. Ta navíc nezteplá a dáte-li si do ní zmrzlinu, tak hned tak neroztaje. Stěny skleničky na kávu z termoskla se vlivem ledového nápoje nebudou rosit, takže vám nebude klouzat v ruce a posezení na terase za horkého letního odpoledne se rázem stane nezapomenutelným zážitkem. Do termosklenic navíc můžete plnit i zmrzlinu či si z nich vychutnat domácí limonádu. Fantazii ani možnostem využití se v jejich případě meze nekladou.

 

Zdroj foto: Penepex.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist