Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Jezte zdravě a vyváženě s krabičkovou dietou

Nepříjemná zkušenost v životě je nadváha. Označována je jako první stupeň na cestě k civilizační chorobě jménem obezita, s níž jsou spojena i další, někdy i život přímo ohrožující zdravotní rizika. Dokonce už každý druhý Čech trpí vyšší tělesnou hmotností, než jakou mu optimálně přisuzuje index BMI, který si můžete lehce vypočítat. Za tímto stavem stojí naše špatná životospráva. Od špatného jídla přes stres, nedostatek spánku a jiné zlozvyky až po naprostý nedostatek pohybu.

Přitom stačí opravdu málo, abychom tento stav změnili. Začít zdravěji a pravidelně jíst, více se hýbat, a už máme skoro vyhráno. Je to hlavně o naší vůli chtít něco změnit. Zaměřte se nejprve na svůj jídelníček a nedělejte si z žaludku odpadkový koš. Vaše tělo nepotřebuje velké množství potravin, ale ty potraviny, které si vyberete, musí mít správnou výživovou hodnotu. Nedržte ani žádné drastické diety, které stejně nemají kýžený efekt. Co se pohybu týče, nemusíte ani trávit hodiny v posilovně. Pro tělo jsou lepší lehké přechody než extrémní zápřahy.

Řešením je zdravá strava a základní pohyb

Na cestě za správnou životosprávou se může stát vaším dobrým pomocníkem krabičková dieta. Díky ní začnete pravidelně a v doporučených dávkách dostávat ty potřebné živiny pro své tělo. Začátek nebude asi nejlehčí, ale už po měsíci uvidíte první výraznější změny, a hlavně si váš organismus navykne na menší, ale zato energicky výživné porce. Krabičková dieta je jednou z nejprověřenějších metod, která vážně funguje.

Aby účinek byl ještě dokonalejší, je zapotřebí přidat také trochu více tělesného pohybu. V pravidelných dávkách. Choďte na procházky, lehce běhejte, plavejte, nebo jezděte na kole. Pohyb je nutností, abyste spalovali přebytečné kalorie a zbavovali se v dostatečné míře odpadních látek, které tělo vyprodukuje.

Vyberte si správný druh krabičkové diety

Nabízí se celá řada druhů krabičkových diet na našem trhu… Rozdílné jsou cenou, službami, a také účinností. Vybírejte si ty prověřené, které sestavují opravdoví odborníci, aby se dostavil požadovaný efekt. Takovou je krabičková dieta Praha. V redakci jsme ji vyzkoušeli a dáváme jí jen ty nejlepší reference. Navíc velmi dobře chutná a je možné si k ní objednat i fresh nápoje, které jsou připraveny z čerstvých surovin.

Více informací naleznete na www.chutnadieta.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist