Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Jídelní stoly pro rodinu, kde už děti odrostly

Jídelní stůl se obvykle vybírá podle počtu členů rodiny. Rodině se dvěma ratolestmi postačí stůl pro čtyři osoby. Kdo má děti tři, ten potřebuje větší stůl pro šest lidí. Pak, jakmile děti odrostou a přestěhují se ke svým rodinám, se často rekonstruuje, vybavení pro tolik lidí již není potřeba.

Dvěma lidem postačí opravdu malý jídelní stůl. Většina rodin ovšem funguje tak, že se mladí vrací domů aspoň na víkend. Častokrát právě na oběd. Kam je pak usadit?

Nejlepším řešením jsou rozkládací jídelní stoly

Možných řešení je několik. Posadit je ke stolu do obývacího pokoje, najíst se na etapy. Nejlepší jsou ovšem rozkládací jídelní stoly. Přes týden nezaberou tolik místa, a když se o víkendu sejde celá rodina, prostě je rozložíte.

Rozkládací stoly nebývají kruhové, ale to je asi jejich jediné omezení. Jinak je najdete v celé škále barev a různých provedení, takže bez problémů objevíte řešení, které přesně sedne do vaší kuchyně či jídelny. Ostatně, jestli mít jídelnu samostatně, či ne, je další zajímavá otázka. Máte-li místo, přikláněli bychom se k tomu, že ano. Nápadití interiéroví designéři se ovšem dokážou perfektně vypořádat i s tím, když máte k dispozici pouze jednu místnost. Opticky ji rozdělí na kuchyni, kde se pokrmy připravují, a jídelnu, kde se konzumují.

Jak vyřešíte jídelní židle?

Menší problém nastává se židlemi. Stůl sice rozložíte, jenže židle nerozmnožíte. Než tedy pořídíte rozkládací jídelní stůl, zamyslete se i nad tímto. Máte židle například v obývacím pokoji? Na víkend by se daly přestěhovat do kuchyně. Sice to nebudou tak pohodlné polstrované jídelní židle jako ty, které máte v kuchyni natrvalo, ale lepší než nic. Mít v kuchyni celý týden šest židlí, když už tam bydlíte jen dva, je poměrně zbytečné.

Pokud plánujete rekonstruovat celou kuchyni či jídelnu a určitě budete měnit jak stůl, tak židle, podívejte se rovněž na levné jídelní sety. Mnohdy bývá finančně výhodnější koupit židle i stůl jako jeden set. Velký výběr má například e-shop Nábytek-elegance.cz, tak začněte třeba tam.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist