Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

JURA kávovar by neměl chybět ani v kanceláři, ani v domácnosti

Současný trh s kávovary je poměrně rozmanitý, a tak vyznat se v nepřeberném množství modelů je vskutku obtížné, zejména pokud kávovarům jako takovým skoro vůbec nerozumíte. Přední postavení má švýcarská značka JURA, která se výrobou profesionálních kávovarů zabývá od roku 1931. Švýcarsko je země, odkud pochází nejen kvalitní hodinky.

Společnost JURA za dobu své existence nasbírala nejen celou řadu spokojených zákazníků, ale také spoustu prestižních ocenění. Snaží se své produkty neustále inovovat, aby byly stále krok před konkurencí, což se jí náramně daří. Věděli jste například, že značka představila v roce 1979 první kávovar JURA s dálkovým ovládáním? Milníků však bylo hned několik. Třeba v roce 2001 světlo světa spatřil kávovar s dotykovým displejem, o šest let později zase švýcarská firma představila nejtenčí kávovar na světě.

JURA E8 je nejoblíbenější kávovar a přichází s několika novinkami

Oblíbenosti se těší model JURA E8, jenž si získal své místo nejen v kancelářích, ale také v domácnostech. Samozřejmě společnost si vytyčuje stále vyšší cíle, a tak vylepšila i tento kávovar. Sehnat ho navíc můžete v tmavém odstínu, stačí hledat JURA E8 Dark Inox. Vzhled však není jediná změna. I v útrobách zařízení došlo k několika inovacím.

Přístroj stále disponuje funkcí One Touch, která dokáže připravit jediným stiskem tlačítka kofeinový mok. Potěší vás inteligentní vodní systém, jenž komunikuje s filtry CLARIS Smart. Jednoduchost byla zachována.

Pestrá nabídka nápojů

Kávovar JURA E8 umí připravit nově horkou vodu na zelený čaj. Jestliže tedy nemáte zrovna chuť na kávu, nevadí, můžete si dát čaj. Dále vás nadchne přítomnost trysky na jemnou mléčnou pěnu G2. Vůbec nepoznáte, že vám kávu připravil kávovar, budete si myslet, že se o to zasloužil barista.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist