Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Kaki Persimon Bouquet | Recepty

Na ovoce kaki Persimon Bouquet od společnosti Anecoop jste v obchodech již určitě narazili. Možná jste ho i ochutnali. Je to ovoce plné vitamínů a minerálů, sladké a šťavnaté. Vychutnáte si ho syrové nebo ho můžete použít i do různých receptů. V kuchyni má dokonce tak univerzální použití, že když se vám zachce, můžete si z něj sestavit menu na celý den. Od snídaně, přes svačinky, oběd, moučník i večeři.

A abyste nemuseli všechno vymýšlet sami, inspirujte se receptem níže.

Recept na snídani:

3 zralá kaki Persimon Bouquet

ovesné vločky

med

sušené brusinky nebo jiné ovoce na ozdobu

Kaki opláchněte a zbavte stopky. Dvě kaki rozmixujte v mixéru. Třetí kaki nakrájejte na drobné kostičky. Do misky dejte rozmixované kaki, kaki na kostičky, posypte ovesnými vločkami a zakápněte medem podle chuti. Dozdobit můžete čerstvým nebo sušeným ovocem.

Ať už si oblíbíte kaki Persimon Bouquet spíše syrové, ve sladkých nebo slaných receptech, užívejte si ho, dokud je jeho sezóna. Ta končí kolem Vánoc. Kaki totiž nejenom chutná, ale i pomáhá. Díky vysokému podílu vitamínů, vlákniny a minerálů (vitamin A a C, draslík, vápník, hořčík, fosfor, železo, mangan) vám právě v tomto „chřipkovém“ období obohatí stravu o tolik potřebné látky.

Každému plodu je během sklizně věnována extra péče a jsou dodržovány všechny předpisy o kvalitě. Sklízí i balí se výhradně ručně. Jedině tak je možné sklizené ovoce označit za kaki Persimon Bouquet schválené regulačním orgánem. Díky tomu si můžete být jisti, že každé kaki s etiketou Persimon Bouquet prošlo těmi nejpřísnějšími kontrolami.

Plody kaki Persimon Bouquet jsou k dostání např. v obchodní síti Kaufland, Billa, Globus a v kamenných maloprodejnách.

Cena se pohybuje od 8 – 18 Kč za kus. Více informací na www.nejkaki.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist