Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Káva pro dobrý začátek nového roku

Pokud vaším novoročním předsevzetím je stát se znalcem kávy, potom je Starbucks tím správným místem, kde začít! Přijďte do jedné z kaváren Starbucks a ochutnejte jedinečné chutě kávy z celého světa. Objevte svou nejoblíbenější ze všech, které pro vás naši baristé pečlivě připraví.  

Podnikněte letos cestu za… chutí kávy z různých koutů světa!

Nový rok je tou nejlepší dobou k plánování cest. Pro milovníky kávy může být stejně vzrušujícím zážitkem také návštěva kavárny Starbucks. V každé kavárně najdou zákazníci zrnkovou kávu nejvyšší kvality z různých oblastí světa. Ochutnávat a zkoušet kávy pocházející z tzv. kávového pásu, který produkuje kávu nejlepší jakosti, je vskutku výjimečným zážitkem. Mnohé z těchto káv mohou zákazníci vyzkoušet během ochutnávek pořádaných v našich kavárnách. Na těchto setkáních mají účastníci příležitost ochutnat kávy z různých oblastí původu a dovědět se, jaké chutě jsou charakteristické pro tři hlavní oblasti pěstování kávy: Latinskou Ameriku, Afriku a asijské Tichomoří.

Zrno v centru pozornosti

Starbucks je známý kvalitou zrn, která používá pro přípravu kávy. Pouze 3 % ze světové produkce kávy dosahují nároků značky Starbucks. Jen z řádně vybraných zrn 100% arabiky špičkové kvality, pečlivě upražených a vždy čerstvě namletých, se stane káva, která se dostane až do kaváren Starbucks. Kromě toho si zákazníci mohou vždy vybrat, z jaké kávy si chtějí nechat svůj nápoj připravit. Vedle klasické chuti Starbucks Espresso Roast si mohou vybrat kávu ze speciální sezonní nabídky. Znalci, kteří si chtějí takovou kávu vychutnat také doma, si ji mohou ve Starbucks zakoupit. Svou oblíbenou kávovou směs volí také podle stupně pražení, který se u jednotlivých směsí liší: například Guatemala Antigua, Kenya či Sumatra. Baristé Starbucks rádi pomohou každému, kdo hledá nové chuťové vjemy a zážitky – a to jak s výběrem zrnkové směsi, tak pokud jde o stupeň mletí, který je vhodný právě pro jeho domácí způsob přípravy kávy.

Vaše káva v dobrých rukou

V procesu přípravy nápoje je role baristů velmi důležitá. Právě díky jejich znalostem a zručnosti si zákazníci mohou své oblíbené nápoje skutečně vychutnat. To je spojeno především s možností přizpůsobit objednávku individuální chuti a přání zákazníka. Baristé Starbucks mají kromě znalosti standardních receptur a požadavků na jejich přípravu také možnost upravovat a dotvořit nápoj tak, aby přesně odpovídal očekávání zákazníka.

„Ve Starbucks jsme při přípravě nápoje schopni splnit téměř jakékoli přání,“ říká Starbucks Coffee Master Jaroslav Rajoš. „Vedle několika druhů mléka, espressa a nabídky doplňkových ingrediencí jako sirup nebo topping můžeme každý nápoj upravit podle individuálních chuťových preferencí konkrétního zákazníka a nakonec kávu ozdobit krásným latte art na povrchu,” doplňuje.

Zjistěte, která z kávových směsí Starbucks se stane vaším novoročním předsevzetím.  

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist