Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Kofila se přestavuje v limitované edici

Lahodná kombinace kávy a jemné mléčné čokolády. To je Kofila, naše tyčinka, jejíž chuť si s žádnou jinou nespleteme. Již téměř sto let ji také neomylně poznáváme podle typického žlutého obalu s mouřenínem popíjejícím kávu. Nyní jedna z nejoblíbenějších cukrovinek u nás odložila svůj tradiční kabát a nechala se inspirovat nejznámějšími uměleckými styly 20. století.

 

 

Kofila vznikla unikátním spojením kávy a čokolády již v roce 1923. V té době navrhl tehdy ještě neznámý malíř a ilustrátor Zdeněk Rykr původní, dnes již ikonický, žlutý obal. Pro limitovanou edici však Kofila dala na svém obalu prostor oslavám významných uměleckých stylů 20. století. Rykrovo dílo tak lze spatřit v několika obměnách, které jsou inspirovány secesí, kubismem, pop-artem a street artem.

 

 

V nejbližších dnech tak najdete v obchodech Kofilu, která vám umožní přinést si domů kousek umění. Vyberte si svůj styl, vychutnejte si unikátní kombinaci kávy s čokoládou a načerpejte novou inspiraci. Který z uměleckých stylů vás osloví nejvíce? 

 


KOFILA je tyčinka z mléčné čokolády s jemnou kávovou náplní. Vnikla v roce 1923 pod značkou čokoládoven Orion. Po celou dobu své více než devadesátileté existence se může chlubit prakticky nezměněnou recepturou a ikonickým žlutým obalem s postavou mouřenína od ilustrátora Zdenka Rykra. Vyrábí se v závodě Zora Olomouc a v roce 2013 rozšířila své portfolio o tyčinku Kofila Latte, která je obohacena o kousky rozpustné kávy. Na jaře 2017 se Kofila poprvé představila v limitované edici, v obalech navržených současnými českými designéry.

Více na www.kofila.cz   

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist