Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8728

Kuchyňské trendy pro rok 2017: Barevné sady hrnců

Skvělé kuchařské výsledky jsou otevřené pro všechny, kdo se toho nebojí. Recept na úspěch přitom nemusí být vůbec složitý. Budete potřebovat kvalitní vybavení, dobré suroviny a správný recept. Zbytek už zůstane na vás, ale určitě si s tím poradíte. V tomto článku se zaměříme na nové kuchyňské trendy mezi hrnci a ukážeme si, že vaření může být i veselé.

Pořádné hrnce

Opravdu všestranná sada nádobí, kde bude všechno, co jen můžete potřebovat, se hledá překvapivě těžce. Pokud navíc máte požadavek na vysokou kvalitu, koukejte nejen na kousky obsažené v sadě, ale i na jejich povrchovou úpravu a materiál. Posledním hitem je například 14dílná barevná sada hrnců s mramorovým povrchem. Výhodou mramorové úpravy je nepřilnavost, snadné odhalení nečistot a šetrná úprava potravin. V barevném provedení se navíc jedná o velmi estetické nádobí, které ve vaší kuchyni vynikne. V sadě jsou k dispozici hrnce o různých velikostech, běžná a hluboká pánev a další nezbytnosti v podobě praktických rukojetí.

Když je vaření zábava

Nové trendy mezi kuchyňským vybavením sází nejen na kvalitu použitých materiálu, ale i na celkový vzhled nádobí. Kvalitní sady hrnců nabízí kromě skvělých funkčních vlastností i příjemný designový dojem, kdy skvěle zapadnou do kuchyní všech možných stylů. Stačí si jenom vybrat požadovanou barevnou kombinaci a vaření se rázem stane i estetickým zážitkem.

Inspirace není nikdy dost

A to zdaleka není všechno. Trendů pro letošní rok je více. Pokud potřebujete nové vybavení, či plánujete renovaci, podívejte se na další inspirace do kuchyně. Cílem je vytvořit takové místo, kde bude radost vařit a hlavně vás to bude bavit. Z každého stylu si vezměte to nejlepší a propojte to do jednoho celku, který bude přesně podle vašich představ.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist