Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Kvalitní gastro provoz poznáte podle čerstvosti ovoce a zeleniny

Restaurace, hotely, bistra a kavárny se posledních pár let změnily takřka k nepoznání. Jejich úroveň po všech stránkách neustále roste, což je ku prospěchu koncového zákazníka – spotřebitele. Už jen pouhým okem dokážeme lehce zhodnotit prostředí těchto gastro provozoven, odhadnout, na jaké jsou úrovni. Chceme-li ale opravdu zaujmout nějaké objektivní stanovisko, pak na to musíme jít doslova po italsku. Právě Italové jsou totiž známi tím, že používají při vaření ty nejčerstvější suroviny. Už jen díky tomu jsou jejich jídla a pochutiny doslova „k sežrání“. Čerstvost použitých potravin zaručuje nejen jejich dobrou chuť, ale také přísun všech vitamínů a prvků, které se v konkrétních produktech nacházejí.

Výkladní skříní restaurací a bister je ovoce a zelenina

Nejzákladnějším a nejlepším ukazatelem kvality restaurací, bister a hotelů je to, jakou kvalitu má jejich ovoce a zelenina. S tou se v těchto provozech setkáte „na každém kroku“. Tedy spíše ve všech možných jídlech, snídaňové nabídce i v desertech. U prvotřídních hotelů také v podobě ovocných mís na recepci nebo uvítacích košů na pokojích. Kvalitní čerstvá zelenina a ovoce jsou tak pro nás hosty jedním z důležitých indikátorů, nakolik se daný provoz stará o přísun dobrých surovin a jak jej má zajištěn. Od tohoto jednoduchého vzorce se pak obvykle odvíjí i zbytek.

Ušetřený čas, technické zajištění a poloha podnikání

Ne každý šéfkuchař nebo provozní má ale čas či možnost zajít si ráno na trhy a sám si vybrat to nejčerstvější, co místní farmáři nabízejí. Proto je pro něj důležité si zvolit kvalitní velkoobchod ovoce a zeleniny. Jen tak má zaručenou dodávku toho nejlepšího, co jen lze zákazníkům nabídnout. Ušetřit tak může nejen svůj čas, ale také technické zajišťování přepravy, neboť kvalitní dodavatel vám přiveze vše čerstvé „až pod nos“. Ne každý z nich ovšem disponuje dopravními prostředky vhodnými pro převoz potravinářského zboží.

Náš tip pro gastro provozy

Chcete-li mít pro svůj gastro provoz ten nejširší a nejčerstvější výběr produktů, pak se obraťte na zásobování zeleninou a ovocem po Praze. Zajišťuje je společnost GASTROFRESH s.r.o.,jež poskytuje i řadu doplňkových služeb, které vám přijdou určitě vhod.

Pro více informací navštivte www.gastrofresh.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist