Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Lahodný Valentýn - láska a jídlo patří k sobě!

Láska prochází žaludkem – to je všeobecně známá věc. Čím jiným tedy oslavit Valentýn, svátek všech zamilovaných, když ne jídlem? Nemusíte ale chodit nikam do restaurace, lahodné menu zvládnete připravit i sama v pohodlí vašeho domova.

Správné ingredience

Než se pustíte to samotné přípravy, nejdříve si ujasněte, jakým pokrmem vašeho milého nejlépe pohostíte. Vsaďte na ingredience, které jsou známé pro své afrodiziakální účinky. Ty totiž působí na libido a vzbuzují neskonalou touhu. Jedná se například o mořské plody, jako mušle či ústřice, nic nezkazíte ani čerstvě připravenou rybou nebo suši. Ze zeleniny pak sáhněte po chřestu či celeru, u ovoce zase vsaďte na jahody, banán nebo avokádo. Skvěle nabudit vášeň zvládnou i některé druhy koření, šetřit byste určitě neměla zázvorem, pepřem, chilli, muškátovým oříškem, skořicí či vanilkou. Sestavte proto takové valentýnské menu, v němž tyto povzbuzující ingredience nebudou chybět.

 

Hříšná čokoláda

Jedním z nejznámějších, nejchutnějších a nejsmyslnějších afrodiziak je bezpochyby čokoláda, o jejíž účincích věděli už staří Mayové či Aztékové. Tato sladká pochoutka uvolňuje do těla endorfiny, navozuje tak pocit štěstí a pohody, a nad to všechno ještě povzbuzuje libido. Zkuste proto zakončit slavnostní večeři vlastnoručním čokoládovým dezertem. Nemusí se jednat o nic složitého, například lehounkou, nadýchanou čokoládovou pěnu zvládnete připravit raz dva, i když kuchtění nepatří zrovna mezi vaše hobby. Potřebovat budete 200 gramů kvalitní čokolády, kterou nalámete na kousky a rozpustíte ve vodní lázni. Ze tří vaječných bílků vyšleháte sníh a přidáte 50 gramů cukru krupice. V další misce vyšleháte 100 ml smetany. A pak už jen stačí všechny tři části smíchat a „výsledek“ uložit do ledničky. Aby všechno klaplo tak, jak má, je důležité perfektně odměřit konkrétní ingredience.

Díky digitální kuchyňské váze EV-12 od společnosti Orava to bude hračka. Maximální váživost je až pět kilogramů, umožňuje nastavení metrických a anglických měrných jednotek, disponuje funkcí dovažování a vysokou přesností, odchylka se pohybuje v rozmezí jednoho gramu. Ovládá se za pomoci velkých tlačítek, což je pohodlné a praktické. Oceníte také přehledný LCD displej. Tak, připravte pro vašeho milého dokonalý dezert, na který jen tak nezapomene!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist