Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Luxusní vinárna Praha opět vítá všechny milovníky kvalitního vína

Po náročném období, v němž v podstatě celý svět ochromila pandemie nového koronaviru COVID-19, se život v České republice i mnoha dalších zemích pozvolna vrací do normálních kolejí. Některá omezení sice pravděpodobně ještě nějakou dobu přetrvají, nicméně obchody i gastronomické podniky v celém Česku po nucené pauze konečně otevírají své dveře návštěvníkům. A mezi ně patří i michelský WineBar.

Luxusní vinárna Praha nabízí ta nejlepší vína z české i zahraniční produkce

WineBar je stylová vinárna s příjemnou atmosférou, ve které můžeme strávit chvíle plné pohody s partnerem, přáteli i spolupracovníky. V její nabídce najdeme širokou škálu kvalitních vín. Pochutnat si můžeme nejen na těch nejlepších domácích moravských vínech. Sortiment zahrnuje i lahodné nápoje z Rakouska i Španělska. I když se letos většina z nás za novými zážitky do ciziny pravděpodobně nevypraví, v michelském Winebaru můžeme alespoň ochutnat vína z oblíbených destinací.

Vína ze Španělska, Rakouska i Moravy

Luxusní vinárna Praha si zakládá na vysoké kvalitě. Klíčové pro ni jsou pevné osobní vztahy s tradičními rodinnými vinařstvími. A mnohá z nich vyrábějí vína již po několik staletí. Za kvalitu ručí sommeliér Petr Mikeska, který osobně navštěvuje jednotlivá vinařství, kde ochutnává a vybírá kvalitní vína ze Španělska i Rakouska.

WineBar provozuje i e-shop s kvalitním vínem

Zákazníci mohou kromě možnosti příjemného posezení a nákupu vybraných lahví přímo ve vinárně využít i e-shop s kvalitním vínem. Opravdu kvalitní vína z WineBaru si tak mohou dopřát opravdu všichni z celé republiky. A pokud hledáme mimořádný zážitek nebo zajímavý dárek, jsou pro nás jako stvořené degustační tématické balíčky Leth a Sax. K dispozici jsou dokonce se zajímavou slevou.

O vysoké kvalitě zboží i služeb vypovídají perfektní hodnocení WineBaru, která najdeme například na Google firemním profilu vinárny.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist