Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Máte rádi sushi?

Možná jste během svého života stihli poznat, že sushi může být delikátní pochoutkou. Je to japonský pokrm, který se čím dál častěji podává také v Česku. Zejména mezi mladými je sushi velice oblíbené. Bohužel není tak jednoduché najít restauraci, která sushi opravdu umí.

Dokonale připravené sushi je přitom možné poznat už na první pohled. V případě sushi platí, že pokrm se jí i očima, protože když je správně připravené, tak je opravdu radost pohledět na toto gastronomické dílo. Přesto nelze zůstávat jen u pěkného vzhledu. Základním kamenem dobrého sushi jsou kvalitní, a hlavně čerstvé suroviny. Nelze se spokojit s levnými náhražkami. Pro přípravu sushi je nutné mít opravdovou kvalitu. Každé ošizení je na výsledném jídle opravdu znát.

Jednotlivé suroviny se navíc musí vhodně složit, aby vykouzlily na chuťových pohárcích dokonalou symfonii chutí. Sushi je zkrátka pokrm, který se musí umět. Pokud si chcete užít opravdový gurmánský zážitek, určitě musíte vyzkoušet specializovanou restauraci Sushi Upgrade v Opletalově ulici v Praze 1. Ve zmíněné restauraci vaří kuchaři, kteří jsou specialisté na japonskou a asijskou kuchyni.

Nutno podotknout, že v Praze najdete určitě více míst, kde můžete ochutnat kvalitní sushi. Pokud však nechcete riskovat, vyrazte raději do osvědčené sushi restaurace, Praha je ideálním místem, příkladem je i restaurace Sushi Upgrade, kde vám sushi připraví šéfkuchař s mnohaletými zkušenostmi.

Sushi Upgrade Praha = kvalitní služby, čerstvé sushi a příjemné prostředí

Přilákat návštěvníka je jedna věc. Druhá je si spokojené klienty udržet. Sushi Upgrade Praha si toho je vědoma, proto se snaží zákazníkovi vyjít maximálně vstříc.

Na jídelním lístku najde návštěvník celou řadu vybraných japonských a asijských delikates, které stojí za vyzkoušení. O kvalitu se postarají kuchaři s mnohaletou praxí, kteří jsou specialisté na přípravu asijské a japonské kuchyně.

Podnik Sushi Upgrade Praha můžete navštívit v poledne i večer a můžete se spolehnout, že pokrmy budou připravené z nejlepších a nejčerstvějších dostupných surovin. Je to jeden z hlavních parametrů kvalitní asijské a japonské kuchyně, čehož si je majitel i personál vědom.

Zákazník si tak za přijatelné ceny může pochutnat na vybraných asijských specialitách včetně moderního sushi v příjemném prostorném a stylovém interiéru s kapacitou zhruba 30 míst. Prostředí restaurace je kompletně nekuřácké, takže vám gastronomický zážitek nebude rušit žádný bezohledný kuřák sedící u vedlejšího stolu. Celá restaurace je intimně osvětlená, aby světlo zbytečně nerušilo hosty. Příjemnou atmosféru pomáhá navodit příjemná, ale tichá hudba.

Restaurace Sushi Upgrade Praha se zkrátka snaží být maximálně vstřícná ke svým hostům. Platit zde můžete všemi běžnými způsoby (hotově, stravenkami, platební kartou).

Základem kvalitního sushi je zkušený kuchař

Možná se může zdát sushi jako jednoduché jídlo, ale opak je pravdou. Opravdu kvalitní a chuťově dokonalé sushi je opravdová zkouška z vysoké gastronomie.

Kuchaři v restauraci Sushi Upgrade Praha se spoléhají na nejčerstvější suroviny a na své dlouholeté zkušenosti z asijské kuchyně. Díky tomu mohou zákazníkovi zprostředkovat unikátní chuťové zážitky a vjemy, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

Sushi Upgrade spojuje skvělé kulinářské umění se snahou dělat věci poctivě, čistě a kvalitně. Pokud se rozhodnete ochutnat asijské speciality právě v tomto podniku, rozhodně nebudete litovat. Restauraci Sushi Upgrade v Praze je možné navštívit v pracovních dnech, ale můžete přijít i o víkendu.

Váš názor na syrové ryby nezmění, ale váš pohled na sushi ano.

Široký výběr sushi v různých podobách

Nabídka jídel je v restauraci Sushi Upgrade Praha nesmírně bohatá a sushi v ní hraje významnou roli. Můžete vybírat z variací, které potěší zejména milovníky ryb, protože základem jsou čerstvé ryby (např. tuňák, losos, krevety, máslová ryba, makrela, sardinka, úhoř, mušle sv. Jakuba, kaviár apod.). Zároveň si mohou vybrat i milovníci vegetariánských variací sushi. Ti se mohou těšit na sushi s avokádem, okurkou, chřestem, ředkví, nebo tofu.

Nejen sushi, ale i řada dalších specialit

Pokud nejste příznivci sushi, nemusíte se bát. Na jídelním lístku naleznete i řadu dalších asijských specialit, na kterých si pochutnáte. V menu naleznete různě upravené nudle, masové a rybí speciality, saláty, polévky a originální předkrmy asijské kuchyně.

Pokud vám zbyde po dobrém hlavním jídle ještě místo, můžete ochutnat také skvělé dezerty. Za zmínku stojí také exkluzivní nabídka japonských alkoholických nápojů, ve které  najdete tradiční rýžové víno, nebo autentické japonské pivo.

Zbíhají se vám sliny? Tak neváhejte a zajděte ochutnat sushi v Praze.

Rozvoz sushi po Praze, slevy pro stálé zákazníky

Nedílnou součástí každé moderní restaurace je také možnost rozvozu. Podobně tomu je i u restaurace Sushi Upgrade. Rozvoz jídel si můžete objednat 7 dní v týdnu, jídlo je obvykle doručeno nejpozději do 75 minut od provedení objednávky a věrní zákazníci dostávají bonus navíc.

Platit je možné v hotovosti, stravenkami i platební kartou.

Žádné správné sushi se neobejde bez wasabi, zázvoru, sójové omáčky a hůlek, proto vše dostanete zabalené s sebou k objednanému sushi. Všechny tyto položky jsou už zahrnuty v ceně, takže se nemusíte bát, že byste platili něco navíc.

Více informací o nabídce restaurace Sushi Upgrade naleznete na jejích webových stránkách na adrese sushiupgrade.cz, kde je k dispozici i kompletní jídelní lístek.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist