Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Moderní kuchyně: Funkčnost a dostatečný prostor

Kuchyňský prostor doznal za posledních pár let opravdu velkých změn. Už dávno jsou pryč masivní nevzhledné kuchyňské linky, jejichž tvůrci se soustředili hlavně na to, aby pojaly co nejvíce věcí. V současnosti jsou v popředí design, čisté linie, dokonalá funkčnost a ovšemže i dostatečný prostor. Tyto atributy jsou nejsledovanějšími částmi návrhů všech moderních kuchyní. Při výběru nové kuchyňské linky se nechte vést novými trendy, a vaření bude mnohem radostnější.

Vaření a stolování v čistém designu

Design je dnes na prvním místě. Jednoduchost, čistota, přírodní materiály a trendy barvy. Vzhled kuchyně musí být navržen v souladu s duchem celého bytu, domu nebo patra, resp. neměl by se moc odlišovat. Oblíbené jsou kuchyňské sestavy, jež prostoru dodají komplexnost a dokonalé sladění. Ty musí být nejen moderní, ale také maximálně funkční a s dostatkem prostoru na pohodlnou přípravu jídel a vaření.

Součástí kuchyně jsou běžně i jídelny, anebo menší bary, kde se dá příjemně stolovat. Máte-li více prostoru u kuchyně, je dobré ho využít jako místo, kde se bude rodina moci scházet na gastronomické zážitky u snídaní, obědů i večeří. Do těchto interiérů se ideálně hodí jídelní sety.

Přírodní materiály jako trend poslední doby

Chcete-li se řídit podle posledních trendů, volte zásadně přírodní materiály, jež jsou nejen ekologické, ale i vzhledově přitažlivé a na dotek příjemné. Trendy kuchyním vládne například dřevo, beton, kámen, kov, sklo a jejich kombinace. Materiály, které jdou spolu velmi dobře skloubit. Dohromady vytvářejí ideální celek, jenž bude ozdobou vaší kuchyně. Nebojte se být odvážní ve své kreativitě.

Kde seženete tu nejlepší a nejširší nabídku

Vybírejte nejlepší kousky hlavně podle kvality a designu. Nehledejte nábytek pouze podle ceny, protože laciná věc nemusí být ta nejlepší, a takový nákup by se vám mohl časem i prodražit. Pro nejširší nabídku navštivte internetový obchod na www.nabytek-elegance.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist