Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Nejste zdatní kuchtíci? Nová kuchyně to může změnit!

Možná ve vás dřímá kuchařský talent. Třeba byste měli i chuť vařit každý den. Ale jen pohled na vaši kuchyni vás pravidelně připravuje o veškerou snahu. Nadšení je v tu ránu pryč. Mít tak krásné, důmyslně rozmístěné skříňky plné šikovných kuchyňských pomocníků. To by bylo!

Novou kuchyni seženete do deseti tisíc

Jestli jste koupi nové kuchyňské linky odkládali v domnění, že na ni prostě nemáte dostatek financí, měli byste vědět, že pěknou, moderní a funkční kuchyni můžete mít i za méně než deset tisíc korun. Samozřejmě bez spotřebičů a dřezu. Součástí ceny však bývá často pracovní deska.

K výrobě se běžně používají kvalitní lamino desky splňující kritéria odolnosti snadné údržby. Co se týká dekoru, výběr je takřka neomezený. Trendy lesklá dvířka v barvě červené, černé, šedé nebo bílé vytváří jemné elegantní linie. Světlý dub sonoma, dub ferrara či legno zase působí útulně a hřejivě. V současnosti moderní otevřené skříňky můžete směle doplnit o ty prosklené. Není třeba se obávat plastových úchytů. Snesou každodenní běžné užívání bez sebemenších problémů.

Sestavte si kuchyni sami

Jistě, pořídit si kuchyňskou linku již předem sestavenou je nejjednodušší. Může ale nastat situace, kdy se vám maximálně líbí její barevné provedení, použitý materiál i doplňky, ale rozměry vám prostě nesedí. Skříňku nad digestoř nepotřebujete, naopak byste ocenili jednu prosklenou navíc. Nic není ztraceno. Kupte si samostatné kusy kuchyňské linky a sestavte si je podle libosti. Volitelné sestavy připouští osobní preference a fantazii každého. Jen vy víte, jakým způsobem se po kuchyni pohybujete a co kde potřebujete mít.

A co takhle i jídelní set?

Když už vaříte v kuchyni snů, nechtělo by to servírovat jídlo na stůl hodný takových lahůdek? Na webu Nábytek-Elegance.cz najdete kromě kuchyňských linek sestavených i volitelných krásné jídelní sety. Klasické, rohové. Tradiční dřevěné, čalouněné, moderní.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist