Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Nestíháte snídat? Naservírujte si smoothie a máte po problému!

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, jak nám neustále připomínají výživoví odborníci. A přestože si to všichni moc dobře uvědomujeme, výzkumy ukazují, že čas si na ni nenajde asi polovina dospělé populace a zhruba třetina dětí. Všichni si ti však tímto přístupem zadělávají na nemalé zdravotní problémy.

Snídaně je základ

Během spánku totiž naše tělo spotřebovává energii, kterou mu musíme ráno zase doplnit. Zdravá a vyvážená snídaně nastartuje náš metabolismus, nakopne nás do nového dne, dodá nám energii do zvládání povinností, zpříjemní nám vstávání. Díky ní se budeme cítit uvolněnější, vyrovnanější, lépe se koncentrujeme a únava nebude mít žádnou šanci. A pod kontrolu díky ní dostaneme také svou váhu, nebudeme mít totiž tendenci sahat v průběhu dne po kalorických jídlech.

Zdravá dobrota pro všechny

Pokud jste líní si ráno přivstat nebo máte problémy hned po probuzení něco sníst, pak vyzkoušejte smoothie – tekutý koktejl plný prospěšných látek, který je doslova nabitý vitamíny, minerály a vlákninou. Zasytí, ale přitom nezatíží váš žaludek, navíc podpoří vaši imunitu, což oceníte nejen v období chřipek a nachlazení. Jeho základem je čerstvé ovoce a zelenina, přidat však můžete také další ingredience. Protože si každý volí oblíbené kombinace podle svého gusta, představuje smoothie vhodnou snídani i pro vegany, diabetiky, ty v hubnoucím režimu, lidi alergické na mléko či na lepek.

Šikovný multifunkční pomocník

Fantazii se meze nekladou, záleží na vaší chuti, odvaze experimentovat a dostupnosti surovin v konkrétním ročním období. Kromě ingrediencí sehrává důležitou úlohu také pomocník, který se o přípravu postará a ušetří vám tak námahu i čas. Vybírejte mixér, který bude dostatečně kvalitní a hravě si poradí i s tvrdými či mraženými potravinami a bez problémů zvládne rozmixovat i obilí či kostky ledu. Zároveň však umí zachovat všechny výživné látky, které vaše tělo potřebuje. Přesně to všechno do puntíku splňuje vysokootáčkový mixér RM-1550 od společnosti Orava. Motor s příkonem 1 500 W to zvládne roztočit až na 30 000 otáček za minutu a jeho 6-čepelový nůž se jen tak neztupí. Využijete ho nejen na výrobu lahodných smoothie, ale také na přípravu polévek, zmrzlin, ovocných dezertů, koktejlů či dalších zdravých dobrot, kterými si můžete zpestřit váš den. Nezbývá tak než popřát: dobrou chuť!

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist