Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Novinka Orbit WHITE pro váš krásný a zářivý úsměv

Oslňte zářivým úsměvem kdykoliv během dne i po šálku vaší oblíbené kávy! Značka Orbit je připravena být u toho a dopřát vám váš čas zazářit, aktuálně díky poslední novince - žvýkačkám Orbit WHITE hned ve třech svěžích příchutích, které napomohou udržovat vaše zuby přirozeně bílé, ať už si vychutnáte šálek oblíbené kávy, nebo se jen jednoduše potřebujete cítit dobře. Variantu Classic doplňuje svěží mátová příchuť Spearmint a chuť šťavnatého ovoce Fruit. Orbit tak představuje zcela novou řadu žvýkaček bez cukru s nepostradatelným benefitem, díky němuž se Orbit WHITE stanou vaším společníkem pro krásný a sebevědomý úsměv, který je tím nejlepším receptem na každodenní výzvy.

Modré částečky obsažené ve žvýkačkách Orbit WHITE byly speciálně navrženy tak, aby během dne pečovaly o vaše zuby a napomáhaly k udržení jejich barvy*.  Praktická novinka potěší každého, kdo dbá o svůj krásný a zářivý úsměv a svěží dech kdykoliv během dne. Orbit White nahrazují produktovou řadu Orbit Professional a obohacují o řadu benefitů, které žvýkání žvýkaček bez cukru přináší, a to hned ve všech třech příchutích, včetně té jemnější ovocné.

Žvýkáním žvýkačky bez cukru se zvyšuje produkce slin v ústech, ty pak aktivně zabraňují vzniku zubního plaku a následného zabarvení zubu, nová technologie v podobě modrých částeček navíc napomáhá ke stíraní zbytků jídla ze zubů.  Při pravidelném žvýkání po každém jídle tak s pomocí Orbit WHITE dosáhnete zářivého úsměvu, aniž byste si museli odpustit to, co běžně rozzáří váš den – třeba právě oblíbenou kávu. Krásné zuby, svěží pocit a s tím spojené sebevědomí se usmívat přispějí ke zvládnutí jakékoli životní situace.

Žvýkačky bez cukru Orbit WHITE v exkluzivním stříbrném obalu s 10 ks dražé budou slušet každé kabelce či kapse u saka a jsou k dostání v běžné maloobchodní síti za cenu 14,90 Kč, vybírat můžete z tradičních příchutí  Classic, Spearmint nebo Fruit.  

Více na www.OrbitKlub.czNEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist