Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Oživte restauraci, bar či kavárnu speciálním nábytkem

Pokud chcete mít originální restauraci, kavárnu či bar, musíte se ze všeho nejdříve zaměřit na neotřelý a moderní design. Díky němu si můžete vydobýt své místo na výsluní v tomto oboru. Lidé se totiž v těchto gastro prostorech musejí hlavně dobře a pohodlně cítit. Až po vytvoření exkluzivního prostředí je potřeba začít ohromovat vybranými pochoutkami, kvalitní kávou a deserty či neotřelými koktejly. Najít tu nejlepší inspiraci lze snadno v již vytvořených realizacích na www.dublino.cz, a rovnou si zde i vyberete to nejlepší pro vaše prostory.

Židle do restaurace

Ukázka realizace restaurace: Andiamo Praha

První ukázkovou inspirací je pražská restaurace Andiamo Ristorante. Nachází se v Centru Chodov a je to opravdu typická italská restaurace, nejen co se jídla týče, ale také co do designu. V jejich prostorách se ocitnete v malebném italském městečku, kde můžete „nasát místní atmosféru“. Zvenku přiláká vaši pozornost romantické cihlové ostění v kombinaci s vintage okny a dveřmi i s pravými okenicemi v typických a velmi příjemných barvách Itálie. To vše doplněno moderním nábytkem restaurace v podobě retro stolů a židlí, které připomínají doby dávno minulé. Použity zde byly židle ve třech designových kombinacích. Vše v interiéru je dokonale doladěno doplňky, jako jsou například trámy, bytelný bar nebo retro věšáky a lucerny.

Křesla do kaváren

Ukázka realizace kavárny: Bobo Cafe Litomyšl

Druhou inspirací je stylová kavárna Bobo Cafe Litomyšl. Zde je interiér laděn velmi decentně a vybaven kavárenským nábytkem v minimalistickém stylu. Čisté linie tu můžete spatřit nejen u kavárenských křesílek s pevnou kostrou, ale také u lavicových sedaček, jež doplňují křesla z druhé strany stolu. Právě kavárenské stoly do celkového konceptu zapadají s naprostou samozřejmostí. Použity byly stoly jak hranaté, tak i kulaté. Ty jsou ještě navíc doplněny speciálními industriálními židlemi. Prostor je pak doladěn zavěšenými vintage lampami, jež jsou se zbytkem interiéru v dokonalé harmonii.

Barové žide

Ukázka realizace baru: Bar Rodeo Ječná

A třetí, závěrečnou inspirací je pražský vyhlášený Bar Rodeo Ječná. Zde je v konceptu neonových světel zakomponován stylový nábytek do barů. Použity byly hlavně moderní barové židle z bukového dřeva s praktickým čalouněným sedákem z koženky, jež se snadno udržuje. Nechybí ani barové stoly a lavicové sedačky, které doplňují sezení z druhé strany. Veškerý nábytek je zde laděn do tmavé barvy, aby dokonale splynul s večerní až noční atmosférou tohoto místa.

A to je opravdu jen malá ukázka realizací z nabídky gastro nábytku, který najdete na www.dublino.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist