Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Pětihvězdičkový Mamaison Hotel Le Regina Varšava

Pětihvězdičkový Mamaison Hotel Le Regina Varšava, který je součástí největší české hotelové skupiny CPI Hotels, získal ocenění „Nejlepší butikový hotel v Polsku“ v rámci galavečera Business Travellers Awards 2015. Prestižní soutěž, ve které hlasují čtenáři polské edice renomovaného časopisu Business Travellers, ocenila kromě hotelů i další zástupce z řad cestovního ruchu v téměř třiceti kategoriích včetně nejlepšího letiště, leteckých společností a dodatečných služeb.

Časopis Business Traveller má bohatou tradici, byl založen v roce 1976 v Londýně, v Polsku vychází od roku 2009. Třetí ročník soutěže ukázal preference obchodních cestujících na polském trhu. Podle společnosti Deloitte, která anketu zajišťovala, představovalo složení respondentů z více než 50 procent osoby věkové skupiny 40-59 let, z 85 procent z velkých měst, z 95 procent zařazením v kategorii vyššího managementu s nadprůměrnými příjmy.

Mamaison Hotel Le Regina je součástí značky Mamaison Hotels & Residences, která sdružuje kolekci 9 hotelů a rezidencí čtyř- a pětihvězdičkové kategorie v Praze, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. Hotel nabízí ubytování v 58 pokojích a 3 apartmá. Nachází v centru Varšavy v historickém paláci Mokrowských. Díky nabídce nadstandardních služeb, historické budově s elegantními moderně zařízenými pokoji a prestižní lokalitě se hotel řadí k nejvyhledávanějším v Polsku.

Restaurace hotelu La Rotiserrie byla pod vedením šéfkuchaře Pawla Oszyczka zařazena do do výběru TOP 10 Nejlepších restaurací střední a východní Evropy v rámci Dining Guide Food Show, v roce 2014 byla vyhlášena Nejlepší hotelovou restaurací 2014 v Polsku dle časopisu Insider Magazine.

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist