Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Plastové přepravky na maso jako hygienické řešení pro skladování potravin

V potravinářském průmyslu existují jistá specifická pravidla, která se liší oproti ostatním průmyslovým odvětvím. Ruku v ruce s těmito požadavky musí splňovat přísnější normy také plastové přepravky, do kterých jsou potraviny ukládány. Takové normy splňují například plastové přepravky na maso, jejichž výhody si představíme v tomto článku.

Normy především

Velký důraz v potravinářství je kladen na splnění hygienických norem a předpisů. Plastové přepravky na maso nejsou výjimkou a pro jejich užívání platí stejně přísná pravidla. Všechny plastové přepravky na maso jsou vyrobeny z hygienicky nezávadného polyetylenu HDPE a jsou snadno omyvatelné díky existenci hladkých ploch bez zbytečných záhybů a výstupků. To umožňuje plastové přepravky na maso udržovat v perfektní čistotě a mít je vždy připravené k použití. Díky tomu, že plastové přepravky na maso je možno použít i na jiné druhy potravin, které vyžadují speciální hygienické zacházení, jsou ideální do mnoha odvětví potravinářského průmyslu, kde se vyžaduje dodržování norem pro práci s potravinami.

Snadná skladovatelnost

Skladovací prostory nejsou nafukovací a čím více místa se podaří ušetřit, tím lépe. Plastové přepravky na maso se vyrábí v různých velikostech, a tím umožňují vybrat přesně takové, které uspokojí všechny výrobní potřeby. Všechny je možné stohovat, čímž se ušetří mnoho místa jak ve skladech nebo provozovnách, tak při dopravě na korbě kamionu. Ke všem plastovým přepravkám je možné pořídit také horní víko, které slouží k větší ochraně uložených produktů, větší stabilitě při přepravě přepravek a celkově k jejich pohodlnější manipulaci. Plastové přepravky na maso je možné skladovat v různorodých podmínkách. Teplotní rozmezí se pohybuje od -30 do +60 °C, takže se hodí jak do mrazících boxů, tak výrobních skladů nebo provozoven.

Kvalita, co vydrží

Jak již bylo zmíněno výše, přepravky na maso jsou vyrobeny z kvalitních hygienicky nezávadných surovin. To zaručuje dlouhodobou životnost bez znatelných ztrát jejich užitných vlastností. Bytelné zpracování, které je ale zároveň velmi lehké a snadné pro manipulaci přepravek, je jednoznačně trefou do černého pro všechny, kteří hledají kvalitní a efektivní způsob, jak nakládat s potravinami. Každá přepravka je opatřena vyčleněným místem, do kterého je možné přilepit etiketu, kód nebo EAN, takže nehrozí, že by došlo k jejich ztrátě vlivem anonymizace přepravky.

Řekněte si o nabídku

Na trhu existuje široké množství plastových přepravek do potravinářského průmyslu a není vždy snadné se v nich jednoduše zorientovat. Mezinárodní společnost Schoeller Allibert, která je jedničkou na trhu v nabídce plastových přepravek v České a Slovenské republice, proto nabízí jedinečnou možnost nechat si nezávazně zpracovat cenovou nabídku přesně na míru vašemu podnikání. Stačí na stránkách společnosti vyplnit kontaktní formulář a zaměstnanci společnosti vás budou kontaktovat pro více informací. Pokud vás zajímá, jak snadno a efektivně zvýšit produktivitu vašeho podnikání pomocí plastových přepravek, tady jste na správné adrese!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist