Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Platební brána Pays přináší spoustu výhod

V posledních letech jakoby se s internetovými obchody roztrhl pytel, ovšem ne všechny jsou technologicky vyspělé. Bohužel, některé ještě nenabízejí možnost platit kartou online, protože si neimplementovaly platební bránu. Přitom dobírka a převod na bankovní účet jsou poměrně zastaralé platební metody, které dávno nejsou v módě. Pokud tedy máte internetový obchod, ale ještě jste se platební bránou vůbec nezabývali, je nejvyšší čas.

Dobírka je pro zákazníky nákladná, pro obchodníky představuje riziko nepřevzetí balíčku. Převod na bankovní účet je zase příliš zdlouhavý, musíte vyčkat až dva dny, než se připíšou peníze na váš bankovní účet, až potom můžete zboží odesílat. Zatímco platební brána celý proces nákupu urychluje, což zákazníci určitě oceňují.

Jak funguje platební brána Pays?

Samozřejmě platebních brán existuje hned několik. Velice oblíbená je platební brána Pays, která se od těch ostatních v určitých věcech výrazně liší. Vyznačuje se jednoduchostí, absencí nesmyslných poplatků a praktickými funkcemi, které žádná jiná platební brána nedokáže poskytnout. Samozřejmostí je rychlá technická podpora, která s vámi vyřeší veškeré problémy týkající se platební brány.

Stačí se zaregistrovat na Pays a potvrdit elektronickou smlouvu, kterou dostanete do e-mailové schránky. Poté přejdete na stránku pro vygenerování platebního odkazu, kde vyplníte potřebné informace o e-shopu. Vzápětí získáte kód, který vložíte do svého e-shopu.

Co všechno platební brána Pays nabízí?

Platební brána Pays zákazníkům umožňuje vybrat si takový způsob platby, jaký mu vyhovuje nejvíce. Podporuje platbu kartou, bankovním převodem, QR kódem, PayPalem, přes Apple Pay a Google Pay, ale také mobilem. Platební brána sdružuje všechny uvedené metody a motivuje zákazníka, aby objednávku zaplatil, a tím pádem se nemusíte obávat jejího stornování.

Platební brána Pays nabízí obchodní model, který si zamiluje snad každý provozovatel internetového obchodu. Většina platebních bran to má nastavené tak, že poplatky za platbu hradí obchodník, tedy majitel e-shopu. Ovšem najdou se případy, kdy má větší smysl přenést danou povinnost na platícího zákazníka, a tak platební brána Pays umožňuje, abyste si sami zvolili, zda náklady platí kupující, nebo obchodník.

 

Přímo na webové stránce platební brány najdete dokumentaci, která popisuje, jak připojit platební bránu Pays. Dokumentace je k dispozici jak v českém, tak i anglickém jazyce. Pokud používáte PrestaShop, WooCommerce či Magento, můžete si stáhnout přímo platební moduly Pays, což vám usnadní spoustu práce.

Stejně tak na webové stránce zhlédnete transakční poplatky a ceník služeb platební brány Pays.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist