Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Premium Mixers by Schweppes: Pití pro skutečné znalce

Jacob Schweppe ohromil v roce 1836 královskou rodinu první sodovkou, a dostal za ni dokonce pečeť královské kvality. Co by asi řekl na novou řadu Premium Mixers vyvinutou barmany pro skutečné znalce dobrého pití? A co na ni řeknete vy? Spojuje v sobě to nejlepší z celé historie značky, a navíc přidává promyšlené kombinace chutí, které nechávají každou z novinek Premium Mixers vyniknout v unikátních drincích. Tohle je skutečná barmanská „haute cotoure“, a vy ji můžete začít ochutnávat…

Každý z Premium Mixers má svou „sílu“ a nabízí jiné možnosti mixování. Je to pití, jež evokuje atmosféru luxusních podniků a v každém doušku chutná po kvalitě:

Tonic & Dash of Lime
v sobě spojuje klasickou nahořklou chuť s kapkou limetky, která dokonale ladí s chutí jalovce v dobrém ginu. Je to tradiční, ale zároveň lehce avantgardní mix, inspirovaný koloniálním Dillí. Rozumí si s prémiovými giny.

Tonic & Pink Pepper je díky růžovému pepři pikantní, tak trochu vzpurný a „syrový“, ale také magicky přitažlivý: jako Rio de Janeiro, které připomíná. Skvěle funguje ve společnosti suchých aromatických ginů.

Tonic & Hibiscus vás díky chuti ibišku nasměruje k náladě prosluněné Havaje, k její usměvavosti a živelnosti. A obzvlášť vám zachutná ve sklenici s neutrálním či citric ginem, ale také kvalitní vodkou nebo bílou tequilou.

Přestože je chuť každého z Premium Mixers překvapivě plná, je čistě přírodní. Žádná chemie, žádné náhražky. Jen to nejlepší, jak se na „haute cotoure“ sluší. Pravý přírodní cukr se drží na minimu, aby neovlivnil chuť drinku, a přestože každý z mixů také intenzivně voní, při míchání chuť alkoholu nepřebíjí, pouze doplní a s přesností profesionálního znalce také podtrhne!

Celá řada Premium Mixers je navíc designová. Jako pravá módní ikona! Oválný tvar lahví vychází z původního návrhu zakladatele značky a je upravený tak, aby ještě lépe zachoval bublinky. Dlouhotrvající karbonace je totiž jednou z hlavních priorit značky: aby do posledního doušku mohla podporovat chuť namixovaného drinku… Lahev má vždy také svůj typický uzávěr a najdete na ní vyrytý název Schweppes Premium Mixer – i s podpisem tvůrce „J. Schweppe“. Každý z mixů je tak unikátní do posledního detailu.

K ochutnání jen v jedinečných barech. Tam, kde (pití) drinkům opravdu rozumí.

Do České republiky exkluzivně dováží Karlovarské minerální vody, a.s.

Více na www.schweppes.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist