Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster
Pirelli kalendář

A ještě mnohem více...

image_8728

Přepravky na pivo? Vybírejte skutečnou kvalitu!

Máte svůj vlastní pivovar a hledáte způsoby, jak bezpečně přepravovat láhve s pivem vašim zákazníkům, případně do jiných poboček? Všichni víme, že výroba tohoto zlatého moku je velmi zdlouhavý proces a k tomu, aby se dostal ke svým zákazníkům, budete potřebovat kvalitní pivní přepravky.

Pivní průmysl představuje velmi konkurenční prostředí a vytvořit silnou značku je klíč k úspěchu. Schoeller Allibert, který je předním výrobcem na trhu vratných nápojových systémů, má pro vás to správné řešení. Tato společnost vytvořila efektivní řešení v oblasti plastových obalů pro celou řadu předních výrobců piv. Do portfolia klientů se řadí Heineken, Radeberger nebo Warsteiner.

Pivní přepravky pro každého

Z nabídky nápojových přepravek si vybere opravdu každý, od malých pivovarů, až po velké pivní magnáty včetně maloobchodu.

Exkluzivní pivní přepravky jsou vyráběny z velmi odolných a testovaných materiálů, které zaručují ochranu nápojů. Nápojové přepravky drží svůj tvar a jsou vybaveny systémem dvojitého dna, které bezpečně udrží láhve na svém místě. Komfortní rukojeť přepravek nabízí možnost pohodlného a snadného přesunu. Přepravky na pivo jsou vyráběny v různých barvách, velikostech a variacích. Stěny přepravek mohou být plné nebo s otvory po stranách, díky čemu ihned poznáte, jaký druh lahví skladujete. Stohovaním přepravek ušetříte drahocenné místo ve skladu, ale i na korbě nákladního auta. Schoeller Allibert nemyslí jen na bezpečnost vašeho zboží, ale i na ekologii. Všechny plastové nápojové přepravky jsou 100% recyklovatelné a vynikají dlouholetou životností.

Společnost Schoeller Allibert používá speciální technologii pro tisk etikety a povrchové úpravy nápojových přepravek, aby se zvýšila marketingová účinnost vaši značky. Pokud i vy potřebujete své originální nápojové přepravky, Schoeller Allibert je schopen vyrobit dle vašich požadavků plastové přepravky, tak aby splňovaly očekávání z hlediska nákladů, kvality i trvalé udržitelnosti.

V případě, že byste měli zájem nebo nějaký specifický či konkrétní dotaz, neváhejte společnost kontaktovat na info.czechrepublic@schoellerallibert.com.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist