Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8728

Profesionální gastro zařízení

Žádný kvalitní subjekt v oboru se neobejde bez profesionálního gastro vybavení, které je tou pravou zárukou, že zákazník dostane na talíř opravdu jen to nejlepší. Jak říkají zkušení degustátoři, podle vybavení kuchyně poznáte kvalitní restauraci. Proto by každý majitel restaurace, penzionu nebo stánku s rychlým občerstvením měl na to téma komunikovat hlavně s odborníky, ale také se svým šéfkuchařem, než se rozhodne, jaké zařízení nakoupit. Společně by se měli domluvit na podobě a konkrétním vybavení zařizované kuchyně. Ta by měla být nejen funkční, ale v dnešní době i stylová, aby se v ní například také daly natáčet videorecepty, dělat fotky, nebo dokonce aby do ní mohlo být vidět přímo od stolů hostů. Vždy to podniku zlepšuje reference, když je i v zázemí restaurace vše v naprostém pořádku.

Kuchyně jako srdce restaurace

Srdcem každé restaurace, hotelu, pensionu nebo profesionální jídelny je kuchyně. A je jedno, jestli v ní děláte pouhé snídaně hostům, nebo se vaří celý den o sto šest. Vždy je zapotřebí, aby byla vybavena kvalitní technikou a zařízeními, která vaření promění ve svátek, a připravené pokrmy se díky této kvalitě dostanou ještě o několik dalších příček výše. Zařízení, která nesmějí chybět asi v žádné restauraci, jsou fritézy, trouby, hnětače, chladicí a mrazicí technika, myčky a aspoň jeden indukční vařič. V některých speciálních podnicích naleznete i pec na pizzu, a jinde zase chladicí vitríny třeba pro zákusky.

Kvalitní a funkční vybavení

U vybavení gastro zařízením je důležitá hlavně jeho kvalita, neboť jsou na ně kladeny velké nároky. A to nejen na jeho životnost, snadné ovládání a jednoduchou údržbu, ale také pokud jde o nízké provozní náklady. Dnešní provozy totiž musí být nejen plné dobré techniky, ale také vybaveny řadou vychytávek, které šetří čas i finance.

Pokud nemáte dostatek peněz, a přesto si chcete nebo musíte nějaké to gastro vybavení pořídit, nemusíte si zoufat, protože nápomocen vám může být gastro bazar, kde seženete plně funkční gastro zařízení – komplety i jednotlivé kusy – za rozumnou cenu.

Kde koupit kompletní vybavení

Širokou nabídku kvalitního vybavení, například i výrobník ledové tříště nebo fritézu, seženete na www.gastrocentrum-pisek.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Degustace

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist