Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8728

Řešením pro domácí i profesionální kuchyně jsou lité podlahy

Stavíte dům, nebo rekonstruujete byt, případně zařizujete svoji restauraci. Pak máme moderní a rychlé řešení podlah do připravovaných kuchyní, a nejen do nich. Anhydritové, takzvané lité podlahy jsou vhodné právě pro tyto účely. Anhydrit se pyšní dobrými referencemi a už pár let zažívá boom ve stavebnictví. Navíc je tomuto materiálu předpovídána úspěšná budoucnost. Hlavně pro jeho užitné funkce, rychlé zasychání a snadnou údržbu.

Co vlastně anhydrit je?

Tato unikátní stavební směs z písku, vody a síranu vápenatého vytváří samonivelační potěr, který má dobré fyzikální vlastnosti a dobře se s ním pracuje.  Proto je vhodný na podlady.

Lité (anhydritové) podlahy a jejich vlastnosti

Kvalitní materiál a možnost rychlé realizace jsou asi největšími přednostmi litých podlah. Realizace netrvá ani jeden celý den, a už hned následující den se po ní může chodit. Plné zatížení od dokončení prací je do čtyř dnů. Další výhodou je konečný výsledek, který vždy představuje pevný, rovný a hladký povrch. To vše díky směsi samonivelačního potěru. Navíc je podlaha v konečné fázi zcela bez výskytu dilatačních spár.

Lité podlahy se doporučují pro své příznivé tepelně-vodivé vlastnosti, které jsou vhodné při instalaci podlahového topení. Anhydritové podlahy vás zaujmou i vzhledově. Jsou trendy a mají širokou škálu designů i barevného provedení.

Snadná realizace

Podlahy se realizují pokládkou v tekutém stavu. Unikátní směs potěru se dokonale rozlije na všechna místa, do všech koutů, výčnělků i záhybů. Hladce obtéká i instalované trubky. Při realizaci lité podlahy nevznikají žádné zbytečné nečistoty a nevíří se prach. Je velmi pevná, odolná a oproti betonovým má menší tloušťku. Výhodné jsou i finančně. Přesvědčte se sami na anhydritové podlahy ceník.

Realizace lité podlahy

Kvalitní lité podlahy realizuje společnost Anhypodlahy s.r.o., která je na trhu od roku 1992. Má dobré reference, podložené zkušenostmi z mnoha úspěšných realizací anhydritových povrchů, na něž jsou pracovníci této firmy těmi nejlepšími specialisty.

 

Anhypodlahy s.r.o.

 

Více informací naleznete na www.anhypodlahy.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Degustace

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist