Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Restaurace Symfonie Luhačovice - zářivá hvězda na gastronomickém nebi

Příjemné prostředí, vstřícný personál, kvalita a čerstvost surovin, originální menu, prvotřídní chuť i prezentace pokrmů. Vše dohromady se leckdy v českých restauracích těžko hledá. Restaurace Symfonie v Luhačovicích, hodnocená jako 3. nejlepší na Moravě, však převyšuje všechny body seznamu a přidává i něco navíc.

  • Restaurace Symfonie, která je součástí fenomenálního čtyřhvězdičkového Wellness & Spa Hotelu Augustiniánský dům z roku 1904, vystavěného podle projektu pro augustiniánský klášter sv. Tomáše na Starém Brně, dokonale koresponduje s trendy moderní gastronomie. Přitom však využívá poklady regionální kuchyně a spoléhá se výhradně na čerstvost potravin a zkušenosti místních dodavatelů. Výsledkem je svěží a neotřelé menu, které je navíc korunováno prvotřídním výběrem vína z vyhlášených oblastí Jižní Moravy.
  • Elegantně zařízený interiér restaurace, překrásný výhled do Jurkovičovy aleje a její příjemný a profesionální personál povýší zážitek z vašeho pokrmu na malý svátek. Ať už sem zavítáte na oběd, večeři či kávu, vždy vás překvapí její romantická a uvolněná atmosféra. K té jistě přispívá i příjemná zastřešená terasa, zvolna přecházející v unikátní zahradu šesti smyslů. Po skvělém jídle tak můžete nasytit i svou duši a zažít dokonalou relaxaci pomocí přírody na místech, kde odpočívali mniši Augustiniánského řádu.
  • Restaurace v Luhačovicích je otevřena všem, kdo touží po inspiraci a kráse. Rádi Vás zde přivítají, i když nejste hotelovým hostem. Pozvedněte svůj oběd na gastronomický požitek a zakupte si certifikát na 2-chodové menu pro dva, nebo jej darujte svým blízkým. Jistě nebudete litovat.

Speciální obědovou nabídku lze využít od pondělí do pátku mezi 12:00 až 15:00. Více informací naleznete na www.augustian-life.cz/zazitky/obedove-menu-pro-2-po-pa

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist