Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Sofee and the gang: První pomoc pro milovníky kávy

Poslední dekáda se v Česku nese ve znamení výrazného zlepšování kávové kultury. Češi mnohem více dbají na to, co pijí. A obecně se snaží žít zdravěji. Výběrovou kávu, která dbá na jasný původ a zpracování, si nyní můžeme připravit jednoduše doma, bez baristy a drahých přístrojů.

Sofee and the gang

Sofee and the gang je značka „kávy v lahvičce“, která chce změnit náš kávový svět… Díky svému praktickému balení je vhodná na cesty, a tak nalezne využití na chatě, na procházce v lese (když se třeba ztratíte), nebo kdekoli, kde není k dispozici kavárna s výběrovou kávou.

sofee and the gang, káva

Vypít ji můžete jako filtr s horkou vodou, studenou jako espresso, nebo – a to velmi doporučujeme – s tonikem a ledem na způsob cold brew-tonik.

Jak se vyrábí

Je vyrobena z výběrové brazilské kávy, která je pražena v České republice ve spřátelené pražírně. O další etapu výroby se ale firma již stará sama. Čerstvě namletá putuje do nerezových tanků, kde se maceruje ve studené filtrované vodě bez přístupu vzduchu. Následně pak projde systémem několikanásobné filtrace, díky níž si zachová charakteristickou chuť, vůni i stabilitu po dobu 3 měsíců. Tedy jen pokud je zavřená v lahvičce a v lednici.

sofee and the gang, káva

„Sofee je produkt, kterému věříme. Má obrovský potenciál získat si nejen na českém trhu silnou pozici. Zajímavý je díky svému procesu výroby. … Zároveň díky naprosto přírodnímu složení bez přidaného cukru, bez barviv, bez chemie, může konkurovat tradičním energetickým nápojům. Nebolí po ní žaludek a nepřekyseluje. Myslíme si, že přesně něco takového na trhu chybí,“ říká Pavel Vachek, který nyní buduje obchodní a marketingovou strategii a rozjezd distribuční sítě.

Kde je k sehnání?

Nám v redakci tak zachutnala, že jsme se vydali ji shánět do terénu. Poštěstilo se nám v kavárně Osada, Esce, Cukrárně Myšák, ale i třeba na e-shopu rohlik.cz.

Zatím je to stále spíše záležitost Prahy, ale věříme, že se to časem změní. Protože Sofee je konečně kávový nápoj na úrovni.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist