Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Soutěž o balíček produktů Big Boy Butter

Tři z vás můžou vyhrát balíček arašídových krémů Big Boy Butter z edice Grand zero.

BIGBOY se, stejně jako mnoho jiných skvělých projektů, narodil v garáži, s cílem dodávat na český trh arašídové a ořechové krémy té nejvyšší kvality. Dnes je Big Boy přední česká značka, která vyrábí nejen arašídové a ořechové krémy, ale také distribuuje balené ořechy, lyofilizované ovoce a čokolády bez přidaného cukru s vysokým podílem kakaového másla a certifikací fairtrade. Všechny jejich výrobky jsou bez konzervantů a barviv.

Soutěžní otázka:

Jaké největší balení Big Boy GRAND ZERO krému je možné zakoupit na bigboybutter.cz?

A)   250g

B)   550g

C)   1000g


Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: GASTROHOUSE - Big Boy Buter. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 150 a 200, tyto e-maily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 6.5. - 12.5. 2019.

Soutěž byla ukončena a výherci byli kontaktování e-mailem.

Všechny ořechy, čokolády i ovoce pro Vás Big Boy pečlivě vybírá a testuje jejich chuť, aby zákazníkům nabídl to nejlepší z celého světa. Madle jsou například z Kalifornie, kešu z Vietnamu, tmavá čokoláda z Ugandy. Big Boy si vybírá lokální dodavatele z dané země.

Arašídy a ořechy jsou pražené pouze horkým vzduchem, tedy bez použití oleje, navíc si díky technologii ořechy uchovávají větší množství vitamínů a stopových prvků. Díky speciální technologii zpracování jsou Big Boy arašídové a ořechové krémy extrémně jemné.

Edice GRAND ZERO

Edice GRAND ZERO  - to jsou kvalitní arašídové krémy pražené horkým vzduchem ve spojení s výběrovými čokoládami Callebaut s vysokým podílem kakaového másla, ale především bez přidaného cukru. Mají dokonalou konzistenci, výjimečnou chuť a nízký obsah cukru. Najdete je ve čtyřech příchutích - s hořkou, mléčnou, bílou čokoládou a bílou čokoládou s lyofilizovanými jahodami.

www.bigboybutter.cz/vyhledavani/?string=grand+zero

Nezůstávejte jen u arašídového krému!

Arašídové krémy jsou skvělé, ale byla by škoda zůstat jen u nich. Zkuste třeba kešu krém, který má jemnou, lehce nasládlou máslovou chuť, nebo mandlový krém z Kalifornských mandlí. Lískooříškový krém vám zase určitě připomene dětství. Ořechové krémy mají široké využití v kuchyni - jsou skvělé v ovesných kaších i na lívancích, s ovocem, ale i do pečení a v neposlední řadě mají své místo i v kuchyni inspirovanou Asií.

www.bigboybutter.cz/gastro


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist