Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Soutěž o mikrodrinky Waterdrop

Teď máte možnost vyhrát jeden ze tří Empowerment boxů a láhev Waterdrop.

Vyhrajte "malou kostku" s bohatou chutí ovoce. Pouze ty nejlepší a nejzdravější ingredience z celého světa zabalené do malé kostky: acai z Brazílie, asijský ženšen, moringa z Indie nebo africký baobab. Waterdrop - malá kostka bez cukru je tvůj nový mikrodrink, jenž dodává vodě lahodnou chuť plnou botanických výtažků a extraktů ze superpotravin z celého světa.

Soutěžní otázka:

Jaké vitamíny v rámci pitného režimu s mikrodrinky Waterdrop tělu dodáváte?

a) Vitamíny H, E a C

b) Vitamíny D, Zinek a Železo

c) Vitamíny C, B6 a B12

Nápovědu naleznete na webu www.waterdrop.cz

nebo www.facebook.com/microdrinkwaterdrop


Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: GASTROHOUSE - mikrodrink Waterdrop. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 4.3. - 10.3. 2019

Nastartujte den dávkou energie černého rybízu, bezu a açaí v příchuti Boost!

Jsou dny, kdy není nic těžšího než vstát z postele a kdy je pondělí nejhorší nepřítel. Pro tyhle okamžiky je tu mikrodrink Waterdrop ve variantě Boost. Spojené síly černého rybízu, černého bezu a exotických plodů palmy açaí poskytnou tělu a mysli tolik potřebnou vzpruhu a pomohou vám pustit se s radostí do práce.

Malá kostka, která se snadno rozpustí ve vodě, obsahuje vitamíny C, B6 a B12, které přispívají k povzbuzení organismu. Na rozdíl od limonád však neobsahuje cukr, i přesto si ale zachovává skvělou chuť. Černý rybíz a černý bez jsou superpotraviny našich babiček. Silnou trojku doplňuje açaí z deštných pralesů v Amazonii. Lahodnou chuť oscilující mezi malinami a borůvkami provází síla tradiční jihoamerické superpotraviny. Açaí je známá pro své silné antioxidační účinky, které propůjčila příchuti Boost.

Mikrodrink stačí jednoduše rozpustit ve vodě. Rychlý, zdravý a skvělý nápoj poskytující hydrataci je na světě během několika vteřin. Podpořit však můžete nejen svůj organismus, ale i přírodu. Stačí dát sbohem plastovým lahvím a vybrat si jednu z designových lahví z borosilikátového skla s bambusovým víčkem, díky kterému z lahve neunikne ani kapka. Samotný Waterdrop je balený do jednoduše recyklovatelného materiálu. Jednotlivé varianty můžete ochutnat díky speciálnímu Empowerment Boxu, v němž je k dispozici 48 kapslí. To však není jeho jediná zajímavost. Obal boxu známý jako PaperFoam získal v Kalifornii cenu za Nejlepší udržitelný obal pro rok 2017.

Oživte vodu s některou z příchutí Waterdrop, vybírejte podle chuti a účinků, anebo rovnou sáhněte po energii jménem Boost. Všechny novinky si můžete prohlédnout v e-shopu na www.waterdrop.cz.

Ceny:

Waterdrop Boost – 640 Kč (4x12ks waterdrop).

Lahev Waterdrop Boost 550 ml – 560 Kč.

Empowerment box – 694 Kč.

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist