Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Soutěž o voucher do Waf-Waf

Tři z vás mohou vyhrát voucher v hodnotě 300 Kč do Waf-Waf.

Waf-Waf to jsou ty nejlepší vafle, palačinky a lívance, které jste měli možnost ochutnat. Hledáte místo kam na snídani, oběd či večeři v Praze? Ve Waf-Waf najdete gastronomický nový zážitek po celý den. Jejich palačinky, lívance a vafle přináší radost pro všechny již druhým rokem. 

Soutěžní otázka:

Kolik let nedávno oslavila provozovna na I. P. Pavlova?

a) 1 rok

b) 3 roky

c) 5 let

Nápovědu naleznete na webu www.waf-waf.cz


Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: GASTROHOUSE – WAF-WAF. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 31. 7. – 6. 8. 2019

Soutěž byla ukončena a výherci byli kontaktováni e-mailem.

V roce 2016 se zrodila myšlenka, směřující k založení unikátního franchisového konceptu fast-casual se zaměřením na va?e a palačinky či lívance s rozšířením o milkshakes, fresh-juices, domácí čaj a ostatní doplňkový sortiment.

Celý koncept následně po necelých 15 měsících tvrdé práce, proměnili v realitu, když otevřeli první provozovnu v ulici Milady Horákové 52 na Praze 7. Waf-Waf a produkty samotné se pak i díky propracovanému marketingu staly již po několika dnech hitem jak mezi veřejností, tak i na sociálních sítích. Jejich viralita a jedinečnost spočívá v kombinaci pojetí výběru daných palačinek a va?í či lívanců, kdy je možné tyto věci poskládat dle své vlastní volby z více než 50 přísad a také zdobení, které se vymyká zaběhlým celosvětovým standardům.

Nabídka je rozšířena o originální produkty, které nelze nikde jinde najít. Díky speciální nabídce, která se kvartálně obměňuje mohou dopřát neustálý a jedinečný nový zážitek.

Obě pobočky nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf, ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a dalčí originální produkty jako SushiWaf, Waf&Hot, Donutella aj. Zajímavé jsou specifickým interiérem, který zahrnuje i některé z retro prvků.

Můžete si dát třeba EggWaf, který se skládá ze sázených vajíček, slaniny, cheddaru, baby špenátu, cherry rajčátek, pažitky a z kousků vaflí, které jsou polité chedarrem. 

Waf-Waf naleznate na dvou místech v Praze: na Letné a na I. P. Pavlova.

Více na www.waf-waf.cz.


Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist