Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Starbucks a jeho vánoční nabídka!

Starbucks představuje vánoční limitky nápojů a zrnkové kávy. Také se vám stýská po Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte nebo Fudge Hot Chocolate? Tyhle skvělé limitky najdete od 7.listopadu ve všech kavarnách Starbucks. 

Starbucks plný dárků

Jsou-li vaši blízcí milovníky kávy, dejte jim k Vánocům výjimečný dárek, díky kterému si svůj oblíbený nápoj budou moci vychutnat naplno. Vyberte pro ně některou ze zrnkových směsí z naší limitované vánoční nabídky: sladká, kořeněná Christmas Blend nebo Christmas Blend Espresso Roast 2017 s tóny cedru a koření. Takový dárek bude dokonalý pro každého, kdo tvrdí, že šálek dobré kávy je tím nejlepším začátkem dne.

Christmas Blend - Jde o směs vzácných kávových zrn ze Sumatry, intenzivně aromatických kávových zrn z Jižní Ameriky a kávových zrn z Indonésie. Letošní Christmas Blend zaujme tóny cedru a koření. Káva připravená z vánoční směsi Christmas Blend je již dlouhou dobu neodmyslitelnou součástí vánočních rituálů v mnoha domovech.

Christmas Blend Espresso Roast je výrazná káva s cedrovými tóny a bylinnou kořenitostí. Jde o jedinečnou kombinaci vysoce kvalitních kávových zrn z několika oblastí. Tmavé pražená zrna zintenzivňují karamelovou sladkost a jemnou chuť klasické verze.

Toffee Nut Latte

Oříškové potěšení

Během intenzivních vánočních příprav je krátká přestávka na lahodné Toffee Nut Latte drobnou radostí, kterou si plně zasloužíte. Jemná chuť sladkých karamelek v kombinaci s praženými oříšky, espressem, horkým mlékem a šlehačkou s posypem z pravých oříšků navrchu je ten nejlepší způsob, jak je naladit na Vánoce a jejich sladkou chuť.

Gingerbread Latte                                                                                                        

Pokud se už nemůžete dočkat Vánoc, Gingerbread Latte vás do nejkouzelnějšího času v roce vmžiku přenese. Kombinace aromatického perníkového sirupu s espressem a horkým mlékem, navíc se zázvorovou šlehačkou a sušenkovým posypem, s sebou přináší výjimečnou vánoční náladu.

Fudge Hot Chocolate

Pro skutečné příznivce horké čokolády je Hot Fudge Chocolate ideální volbou. Kombinace krémově husté čokolády s karamelovou příchutí a karamelovou šlehačkou se zlatými spirálkami maximálně naplní jejich očekávání a přenese je ve vzpomínkách do sladkého období dětství.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist