Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Tatarky a majonézy Spak na vašem stole

Kvalitní produkty značky Spak si právem zasloužily čestné místo v našich domácnostech. Ochutnejte lahodné verze tatarských omáček a majonéz, které najdou své využití v každé české kuchyni a s blížícími se Vánocemi i na štědrovečerních stolech.

Kvalita se pro mnoho lidí stává stále důležitějším aspektem při výběru a nákupu potravin. Protože produkty od Spaku se svojí kvalitou řadí bezpochyby mezi nejlepší ve své oblasti, jejich výběrem rozhodně neuděláte chybu. Ušetřete si starosti s tím, co budete servírovat na slavnostní stůl, a využijte nabídku Spaku, která skvěle poslouží nejen pro štědrovečerní hostinu, ale i po celý rok.

Pokud si své jídlo rádi dochutíte opravdu něčím kvalitním, rozhodně neuděláte chybu, když sáhnete po Spak Mastermajonéze nebo Spak Mastertatarské omáčce (180 g). Obě jsou vyrobené z vajec z volného chovu z rakouských farem, neobsahují žádné konzervanty ani antioxidanty, nenajdete v nich škrob, barviva nebo umělá aromata. U tatarky si navíc pochutnáte na křupavých kyselých okurkách a cibuli.

Jestli patříte mezi vyznavače veganského stravování, ani tak se nemusíte ochudit o výborný doplněk vašich pokrmů.

 

SpakVegan mayo 50 % SpakVegan tatarská omáčka (250 ml) jsou to pravé pro vás. Vegan mayo je skvělá alternativa k majonéze, která je vyrobená z kvalitních surovin čistě rostlinného původu. Veganská tatarská omáčka Spak je jemně kořeněná, nechybějí v ní okurky ani cibulka. V obou případech nepoznáte rozdíl od klasických „neveganských“ produktů, pochutnáte si, a přitom neporušíte své etické hodnoty.

Klasická SpakMajonéza SpakTatarská omáčka (500 ml) se skvěle hodí k velkému rodinnému stolu. Určitě je využijete během vánočních svátků a skvěle se budou hodit jak do salátu, tak k nenápadnému přikusování řízku po večeři. Obě jsou navíc vhodné i pro osoby s bezlepkovou dietou. A pokud si na těchto dobrotách chcete pochutnat sami, můžete sáhnout po 100g balení v praktickém sáčku. 

Svého bio reprezentanta má i spakovská řada majonéz, je jím SpakBio majonéza (180 g). Tato majonéza je vyrobena výhradně ze surovin z ekologického zemědělství.

 

Všechny produkty Spak jsou běžně dostupné v maloobchodech.

Více informací najdete na Facebooku či Instagramu spakmasmak.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist