Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Tip na dárek: Hra Escape Room

Máte rádi záhady a luštění všelijakých kvízů? Pak máte jedinečnou příležitost nechat se například zavřít do tajemné komnaty, ze které vám pomůže uniknout pouze váš důvtip. Společnost ADC Blackfire Entertainment přináší na náš trh celosvětově úspěšnou a populární únikovou hru Escape Room.

V ohrožení života

Kdo by si nechtěl vyzkoušet luštění hádanek a rébusů, když na tom doslova „závisí život“? V balení hry jsou 4 napínavé scénáře, z nichž každý má tři části. V každé z těchto částí je potřeba najít správný klíč nalezením jediné správné kombinace čtyř ze šestnácti možných klíčů. Tento klíč pak zasunete do Chrono dekodéru. Pokud se vám podaří najít 3 klíče během 60 minut a vložit je do dekodéru, únik z místnosti se povede. Jelikož se jedná o kooperativní hru, společně buď vyhráváte nebo prohráváte.

Jedna výzva za druhou

Dobrodružná hra na detektivy začíná otevřením obálky, ve které je popsán scénář úvodní záhady. Různé druhy šifer a hlavolamů, které také najdete v obálce, musíte rozluštit, abyste získali správnou kombinaci klíčů.

Každé kolo je jiné. Budete muset čelit novým a novým výzvám, ale rozhodně se nebudete nudit. Jednou to bude výše popsaný únik z místnosti, jindy jaderná hrozba, která může zničit lidstvo. Příště třeba útěk z vězení nebo vysoce nakažlivý virus. Budete se pídit po každé stopě, vedoucí k vyřešení problému.

Jestliže jste připraveni na tolik výzev, není pro vás lepší volba než hra Escape Room – Úniková hra. Je určena pro věkovou kategorii 16 + a samozřejmě se nabízí, že se stane zajímavým doplňkem na každou party. Máte velkou příležitost předvést ostatním jako malý belgický detektiv: jak pracují vaše šedé buňky mozkové…

Hraje 3–5 hráčů, kteří si perfektně potrénují logické myšlení, týmovou práci, komunikaci, smysl pro detail a kreativitu. V omezeném čase se hráči musí rychle a správně rozhodovat, a to se hodí v životě úplně každému.

Více naleznete na www.hraj.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist