Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster
Pirelli kalendář

A ještě mnohem více...

image_8728

Tipy pro provozovatele restaurace: S nerezem si polepšíte

V provozu je potřeba nejen vše řešit rychle a pečlivě s ohledem na výsledek, ale také udržovat čistotu. A právě snadná údržba je velkou výhodou každého spotřebiče nebo nábytku, který ve své provozovně máte.

U některých materiálů je možnost udržet je čisté a kdykoli připravené pro další použití velmi problematická. Nerezový nábytek do kuchyně a gastro provozů je ale zárukou toho, že se bude snadno čistit a čistý udržovat a to při minimální časové investici. Právě kvůli snadné údržbě a dlouhé životnosti je nerez jako materiál tolik oblíbený.

Na nerezu se vám téměř nepovede zanechat skvrny, povrch je dobře čistitelný a odolný proti různým nečistotám, při běžné práci ho stačí jen setřít mokrým hadříkem nebo houbou. Nepřejímá pachy jako dřevo ani nepotřebuje extra péči, navíc dobře snáší vysoké teploty a samozřejmě i dobře vypadá. I proto je vhodný jako materiál nejen na nábytek, vodovodní baterie nebo odsavače par, ale také na kuchyňské vybavení a spotřebiče. Konvektomat je jednou ze základních potřeb dobře vybavené kuchyně, stejně jako sporák nebo lednička a vše je ideální mít v nerezu. Snadná a rychlá údržba umožní čas využít pro jiné činnosti. Kvalitně vybavená kuchyně ulehčí práci všem, kteří se v ní pohybují a samozřejmě se to projeví i na výsledcích.

Nejen pro kuchyně, ale i ostatní gastro provozovny, bistra, cukrárny, pivnice i kavárny nabízí vybavení TCBohemia. Vždy je jednodušší vybavit si své pohostinské zařízení tak, aby provoz vyhovoval všem potřebám a v případě nutnosti byla možnost domluvy, porady nebo i řešení na míru. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi rádi pomohou s výběrem a to bez ohledu na to, zda řešíte vybaveni pro velkou restauraci nebo si plníte sen a zařizujete malou soukromou vinárnu. Kvalitní vybavení je základem pro každé podnikání.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist